Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". TikTokerka, koreanistka i mistrz Polski. Poznajcie nowych uczestników

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

"Hotel Paradise 6" zadebiutuje pod koniec wakacji. Producenci programu odkrywają przed nami kolejne karty. Anastazja, Monika i Mikołaj to nowi uczestnicy reality show TVN7. Co o nich wiemy?

"Hotel Paradise 6" - kiedy premiera?

Nowy sezon "Hotelu Paradise" tuż tuż. Premierowy odcinek 6. edycji zadebiutuje 29 sierpnia na antenie TVN7. Mieliśmy już okazję wysłuchać i zobaczyć singiel w wykonaniu Natalii Majos oraz teledysk promujący show. Tym razem gwiazda śpiewa o rajskiej miłości.

Odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35 na antenie TVN7. Wszystkie poprzednie edycje show można obejrzeć na Player.pl.

"Hotel Paradise 6": Anastazja

Anastazja to 23-latka z Warszawy, która pracuje jako Social Media Manager. Jest Ukrainką o polskich korzeniach. Do Polski przyjechała pięć lat temu na studia dziennikarskie i postanowiła tu zostać. Dziewczyna nie będzie do końca obca widzom. Na TikToku śledzi ją ponad 400 tysięcy followersów. Oprócz mediów społecznościowych, pracuje także w salonie piękności, gdzie zajmuje się rekonstrukcją włosów. 

Anastazja to bardzo wysportowana dziewczyna. 12 lat trenowała zawodowo szermierkę. Lubi też ćwiczyć na siłowni. Jest bardzo kontaktowa i impulsywna. Lubi, gdy dużo się dzieje i nie boi się próbować nowych rzeczy. Jednak są cechy, które potrafią ją zdenerwować - m.in. spóźnialstwo. 

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

W życiu miała tylko jeden poważny związek, ale rozpadł się, bo jej partner stawiał pracę na pierwszym miejscu. Jak sama twierdzi, trudno się jej prawdziwie zakochać. Przez moment zaczęła nawet myśleć, że miłość może już jej nie spotkać. Ma nadzieję, że program odmieni jej los. Jest długodystansowcem i nie interesują jej przelotne romanse. Jej ideał? Wysoki mężczyzna z poczuciem humoru, który dotrzymuje słowa i nie kłamie.

"Hotel Paradise 6": Monika

Monika ma 28 lat i pochodzi z Wrocławia. Takiej uczestniczki polskie programy reality show jeszcze nie widziały. Jest absolwentką koreanistyki. Na co dzień uczy Polaków języka koreańskiego, a Koreańczyków – polskiego. Ponadto promuje kulturę koreańską. Jest managerem dziewięciokrotnego mistrza świata w kulturystyce, Koreańczyka Hwan Chul Soona. Uwielbia uczyć się nowych języków, obecnie zgłębia turecki. Jej marzeniem jest zbudowanie własnej marki pielęgnacyjnej na bazie składników koreańskich i wypromowanie jej w Azji. Monika ukończyła także liceum aktorskie. Tańczy high heels, śpiewa karaoke, rapuje, jest swoją własną stylistką, fryzjerką i makijażystką. Trenowała siatkówkę, karate, obecnie boks, ale tylko rekreacyjnie. 

Jest pewna siebie, ale z drugiej strony wrażliwa. Potrafi zjednywać sobie ludzi. Umie zawalczyć o swoje. Jak sama mówi: "Lepiej jest mieć we mnie przyjaciela niż wroga. Wybaczam, ale zapamiętuję". Ceni sobie swoją przestrzeń i czas. Kocha zwierzaki. 

Dlaczego zgłosiła się do szóstej edycji "Hotelu Paradise"? Chce pokazać, że bycie atrakcyjnym i wykształconym człowiekiem może iść w parze, a szukanie miłości w tropikach wcale nie umniejsza inteligencji. Pół życia poświęciła na naukę, a teraz przyszedł czas, by się zabawić. Chce się zakochać, poznać ciekawych ludzi i odkryć to, co przegapiła siedząc w książkach. 

Lubi flirtować i sprawdzać facetów, na ile rozumieją jej żarty. Jej ideałem jest wysoki blondyn o niebieskich oczach lub mężczyzna o wschodniej urodzie. Pociągają ją: biały, szeroki uśmiech, odstające uszy i męskie, nieidealne nosy. W pracy jej partner ma być silny i zdecydowany, a w domu rodzinny i wyrozumiały. Musi poprawnie się wysławiać i czytać książki. Bez inteligencji i taktu oraz ambicji, nie ma mowy o związku. Nie lubi też palaczy. 

"Hotel Paradise 6": Mikołaj

Mikołaj jest 24-letnim przedsiębiorcą z Bydgoszczy. Od niedawna prowadzi własną działalność w branży e-commerce. Poszukuje nowych, niszowych produktów i buduje dla nich strategię marketingowo-sprzedażową. Z tym wiąże swoją przyszłość. Pracuje kilkanaście godzin dziennie. Marzy o wypromowaniu swojej marki, kilku produktów i posiadaniu własnego sklepu internetowego. 

Jego wielką pasją jest sport. Szczególnie Muay Thai. W tej dyscyplinie zdobył Mistrzostwo Polski w wieku 16 lat. Niestety kontuzja sprawiła, że musiał wycofać się z zawodowstwa i teraz trenuje rekreacyjnie. Uwielbia wyzwania sportowe. Przejechał w 11 godzin 200 kilometrów, na rowerze, z Bydgoszczy nad morze. Uważa, że takie wyzwania budują człowieka. Dużo biega, bierze udział w biegach terenowych typu "Runmageddon". Chodzi też na siłownię i pływa. 

W grupie potrafi wszystkich rozbawić, ale też pocieszyć, kiedy trzeba. Szuka pozytywnych emocji i na nich się skupia. Umie szybko nawiązać kontakt i oczarować swojego rozmówcę. Do każdego i każdej sytuacji w życiu podchodzi z uśmiechem i dystansem. Jest szczery, prawdziwy, kocha ludzi, kocha życie. Chce czerpać z niego pełnymi garściami. Jest bardzo rodzinny.

Po trzyletnim związku, a następnie etapie bycia singlem, przyszedł czas na nową przygodę, jaką jest program. Uważa, że prawdziwa miłość po prostu się pojawi. Jego ideał to niebieskooka blondynka. W kobietach urzeka go wrażliwość, opiekuńczość, pewność siebie, lojalność i szczerość.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Fot. Dorota Nowakowska

Pozostałe wiadomości