Gwiazdy

6. sezon "Hotelu Paradise". Kto występuje w programie? Poznaj uczestników

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
materiał prasowy
"Hotel Paradise 6" - uczestnicy

Szósta edycja "Hotelu Paradise" wystartowała 29 sierpnia o godz. 20:30 na antenie stacji TVN7. Czyje losy będziemy śledzić przez kilka miesięcy trwania randkowego programu? Poznaj uczestników.

"Hotel Paradise" stopniowo odkrywał przed nami swoje karty. Co kilka sierpniowych dni pojawiały się informacje o kolejnych uczestnikach szóstej edycji programu. Każdej zapowiadanej trójce poświęcony został artykuł, do których linki znajdziecie niżej. Kto jeszcze wystąpi w programie?

Uczestnicy "Hotel Paradise 6" - Igor

Do ekipy 6. edycji "Hotelu Paradise" dołączyła kolejne osoby. Jedną z nich jest 27-letni mieszkaniec Szczecina. Igor jest fizjoterapeutą i trenerem personalnym, a przygoda młodego mężczyzny ze sportem zaczęła się dość nietypowo. Jako dorastający chłopiec padł ofiarą nękania. Obiektem kpin rówieśników była jego nadwaga. Nastolatek, by udowodnić wszystkim, że jest w stanie osiągnąć wiele, z pomocą finansową dziadka spełnił swoje marzenie o zapisaniu się na kurs dla trenerów personalnych. Dzięki aktywności fizycznej schudł 50 kilogramów i odzyskał poczucie własnej wartości.

Igor pasjonuje się robotyką. Wolne chwile spędza, grając w szachy i czytając książki. W relacjach damsko-męskich ceni sobie otwartość - akceptuje zarówno krótkie, jednorazowe przygody, jak i długodystansowe związki. Idealną kandydatką na jego partnerkę będzie niska brunetka z dużym poczuciem humoru.

Igor z 6. edycji "Hotelu Paradise"
Igor z 6. edycji "Hotelu Paradise" Igor z 6. edycji "Hotelu Paradise" Źródło: materiał prasowy

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Uczestnicy "Hotel Paradise 6" - Hanna

Hanna ma 23 lata i pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. Uczestniczka 6. edycji "Hotelu Paradise" jest kosmetyczką, a dodatkowo pracuje w butiku. W przyszłości chciałaby otworzył własny salon piękności, by móc rozwijać się w branży beauty. Jej pasją jest jazda konna, którą trenuje od wielu lat.

Hanna dość wcześnie opuściła dom rodzinny. Po uzyskaniu pełnoletności wyprowadziła się od rodziców, by uciec przed ograniczającymi ją zasadami. W miłości dotychczas nie mogła liczyć na szczęście. Ma za sobą dwa nieudane związki, które zakończyły się burzliwymi rozstaniami. Mimo tego dziewczyna wciąż wierzy, że spotka swojego wymarzonego, wysokiego bruneta z zarostem, który będzie zarówno jej przyjacielem, jak i najlepszym mężem.

Hanna z "Hotelu Paradise 6"
Hanna z "Hotelu Paradise 6" Hanna z "Hotelu Paradise 6" Źródło: materiał prasowy

Uczestnicy "Hotel Paradise 6" - Grzegorz

Szansę na miłość i wygraną w telewizyjnym reality show ma także 24-letni Grzegorz z Warszawy. Podobnie jak większość kolegów z programu, młody mężczyzna poświęca swoje codzienne życia pasji do sportu. Jest trenerem personalnym popularnych influencerów i celebrytów. Równie szczerym uczuciem darzy muzykę. W przeszłości nagrał kilka utworów hip-hopowych i marzy o tym, by otworzyć własne studio nagrań.

Grzegorz nie stroni od imprez i flirtu. W wizytówce przekonuje jednak, że gdy strzała amora trafi w jego serce, nie daje partnerce powodów do zazdrości. Mężczyzna deklaruje, że jest typem romantyka. Jego ideał? Szczupła i zgrabna posiadaczka długich nóg.

Grzegorz z "Hotelu Paradise 6"
Grzegorz z "Hotelu Paradise 6" Grzegorz z "Hotelu Paradise 6" Źródło: materiał prasowy

"Hotel Paradise 6" - wszyscy uczestnicy

O pozostałych uczestnikach najnowszej edycji pisaliśmy w oddzielnych artykułach:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy

Pozostałe wiadomości