Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Do grona mieszkańców dołączą dwie singielki. Czy uczestników czekają zmiany w parach?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Grzegorz i Monika

Przed nami kolejny, 27. odcinek "Hotelu Paradise". Tym razem bramy raju miłości otworzą się przed nowymi singielkami. Do luksusowej willi nad brzegiem Oceanu Spokojnego w egzotycznej Panamie Klaudia El Dursi zaprosiła dwie tajemnicze blondynki. Jak zareagują na nie uczestnicy?

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 27. odcinku?

W "Hotelu Paradise" szykują się duże zmiany. Do grona mieszkańców dołączą dwie singielki. Blond piękności od razu wpadną w oko chłopakom. Z kolei ich partnerki zaczną obawiać się o swój los. W największych tarapatach jest Hania, bo po ostatniej ostrej kłótni z Mikołajem, ich związek jest już przeszłością. Anastazja wciąż tęskni za Igorem. Choć jest w parze z Dawidem, to traktuje go wyłącznie jak przyjaciela. Z kolei Grzegorz, który dotychczas był w związku z Moniką, zbliży się do innej uczestniczki. Czy zdecyduje się zostawić Monikę i stworzy relację z nową kobietą? Wiele wskazuje na to, że mieszkańców rajskiej willi czekają zmiany w parach.

Single nie mają łatwo w "Hotelu Paradise", dlatego otrzymują sporo przywilejów. Nowe singielki otrzymają potężną władzę, która pozwoli im zmienić układ sił w programie. Nie wszyscy będą zadowoleni z ich decyzji. Jakie będą tego konsekwencje? O tym przekonamy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: "Hotel Paradise 6"

Pozostałe wiadomości