Gwiazdy

Czy Klaudia El Dursi zamierza zostać w Panamie? "Zakochałam w tym miejscu"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Robert Stockinger
Klaudia El Dursi prosto z gorącej Panamy
Klaudia El Dursi prosto z gorącej Panamy Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Klaudia El Dursi wraz z rodziną przebywa w Panamie, gdzie trwają zdjęcia do "Hotelu Paradise". Czy przywykła do życia w raju? Jak radzą sobie jej synowie? Na te pytania gwiazda TVN7 odpowiedziała w rozmowie z naszym reporterem Robertem Stockingerem.

"Hotel Paradise" - 5. edycja

Miłośnicy "Hotelu Paradise" z zapartym tchem śledzą losy uczestników 5. edycji. Przed nimi kolejne odcinki na antenie TVN7, które z pewnością zapewnią wiele emocji.

- Będzie bardzo ciekawie i pracowicie. Na planie aż będzie huczało, bo będzie się naprawdę wiele działo. Będą powroty starych uczestników. Będzie walka o rozbicie pary - opowiadała Klaudia El Dursi w rozmowie z Robertem Stockingerem.

Klaudia El Dursi o życiu w gorącej Panamie

Prowadząca "Hotelu Paradise" na zdjęcia do Panamy wyjechała z rodziną. Jak przyznała, na miejscu stworzyła namiastkę domu.

- Tak naprawdę nie do końca czujemy, że jesteśmy na obczyźnie czy wakacjach. Żyjemy dokładnie tak samo jak w Polsce. Oczywiście z tymi dodatkowymi profitami, które widać dookoła - tłumaczyła Klaudia El Dursi. - Moi synowie mają przyznane tzw. domowe nauczanie, co oznacza, że ja i Jacek mamy spore utrudnienie. Dlatego że musimy robić za nauczycieli, korepetytorów, egzaminatorów, bo uczymy się po prostu w domu. Dzieci absolutnie nie zostały zwolnione z lekcji. Tylko muszą nadrabiać materiały i po powrocie czekają ich solidne egzaminy - dodała prezenterka.

Gwiazda jest zachwycona krajobrazami Panamy i wraz z rodziną rozważa przedłużenie pobytu.

- Jest przepiękna. Przyznam, że absolutnie się zakochałam w tym miejscu. (...) Bardzo intensywnie zastanawiamy się nad tym, by jeszcze skorzystać z tego miejsca, gdzie tutaj jesteśmy. Nawet już nie sama Panama, ale dookoła jest wiele innych ciekawych miejsc, które można odwiedzić. Dlatego się zastanawiamy - przyznała rozmówczyni Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Robert Stockinger

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości