"Hotel Paradise". Artur i Sonia ocenili nowych uczestników show. "Od samego początku widać te iskry"

"Hotel Pradise 3" wystartował. Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu randkowego show. Poznaliśmy już pierwszych uczestników, i choć na parowanie trzeba będzie jeszcze poczekać kilka dni, to już robi się gorąco. Zobacz, jak nową odsłonę "Hotelu Paradise" komentuje Artur Sargsyan, uczestnik poprzedniej edycji.

"Hotel Paradise". Za nami premierowy odcinek

W "Hotel Paradise" zasady są z pozoru proste. Chodzi o to, żeby każdy tydzień kończyć, będąc w parze. Single będą musieli spakować się i wrócić do Polski. Dwa pierwsze sezony programu pokazały jednak, że utrzymanie się w parze wcale nie jest takie proste. Zwłaszcza, że na wyspie co jakiś czas pojawiają się nowi uczestnicy. Ich dołączenie od programu najczęściej zwiastuje rychłe przeparowanie.

"Hotel Paradise" - uczestnicy okiem Artura

Na Zanzibarze zamieszkała grupa pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn. Każdego dnia uczestnicy "Hotel Paradise" będą poznawać się coraz lepiej. Po drodze najprawdopodobniej nie obędzie się bez zazdrości i intryg. Czy już teraz można wskazać faworytów? Spytaliśmy o to Artura - zwycięzcę drugiego sezonu show.
- Jeśli chodzi o faworytów to stawiam na Krystiana bądź Marcina - mówi nam Artur Sargsyan.
Jak na razie nawet jemu ciężko jest jednak wskazać, która z pań mogłaby związać się z potencjalnymi finalistami.
- Pamiętamy, że "Hotel Paradise" pisze różne scenariusze, także nigdy nie możemy być pewni niczego - dodaje.

"Hotel Paradise" - Sonia komentuje nowy sezon

Artur wygrał drugi sezon "Hotel Paradise" w parze z Beatą. Dwójkę nadal łączą dobre relacje, choć ostatecznie przyjaźń nie przerodziła się w miłość. Obok nich w finale znaleźli się też Sonia i Łukasz. Szklanowska nie kryje zachwytu nad uczestnikami nowej edycji show. W rozmowie z DD TVN przyznaje, że niektórzy szczególnie ją zainteresowali.
- Myślę, że Krystian i Basia będą silną parą, bo tam tak naprawdę od samego początku widać te iskry i wspólne flow. Jestem też ciekawa, czy Bogusia nawiąże relacje z Simonem - komentuje.
Jeśli chodzi o płeć przeciwną, to ulubieńcem Sonii z miejsca stał się Marcin.
- Gdybym była w tym sezonie, na pewno zwróciłabym na niego uwagę - zdradza nam.
Macie już swoich faworytów w nowym sezonie "Hotel Paradise"?
Artur z "Hotelu Paradise 2" wspomina program. Stresował się?
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Autor: Mateusz Łysiak

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości