Gwiazdy

Historyczna Pandora w "Hotelu Paradise". Eliza do Laury: "Pieniążki by się przydały?"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestnicy "Hotelu Paradise 5"

Na ostatnią Pandorę czeka się równie niecierpliwie, jak na sam finał programu. W 59. odcinku "Hotelu Paradise" aż kipiało od emocji. Byli uczestnicy powrócili, by skonfrontować się z półfinalistami i zdecydować, która para jako ostatnia pożegna się z rajem. Kogo wyeliminowali z gry?

"Hotel Paradise 5" - Ostatnia Pandora

Widzowie "Hotelu Paradise" wreszcie doczekali się najbardziej ekscytującego momentu w programie. Dawni mieszkańcy rajskiej willi spotkali się z półfinałowymi parami. W Pandorze wzięli udział: Konrad, Anita, Karolina, Klaudia, Grzegorz, Dominika, Kasper, Jay, Eliza, Marika, Michał, Kamil i Ola. Naprzeciw nich zasiedli Oliwia i Kuba, Wiktoria i Sevag oraz Laura i Grzesiek.

Uczestnicy "Hotelu Paradise"
Uczestnicy "Hotelu Paradise"Źródło: TVN

Pary, które walczyły o wejście do ścisłego finału, musiały stawić czoła trudnym pytaniom. Wiktoria została zapytana, czy kiedykolwiek kłamała, by utrzymać się w hotelu.

- Nie, nie mówiłam nieprawdy - odpowiedziała.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Karolina natychmiast zareagowała. - A mówiłaś prawdę, kiedy mówiłaś, że nie chcesz stworzyć relacji z Kasprem? A kiedy odpadłam za drugim razem, to od razu chciałaś z nim stworzyć parę? - powiedziała.

- Gdybym od razu chciała z nim stworzyć parę, to nie wyrzuciłabym go z hotelu. Tak, na tamten moment mówiłam prawdę. Później Kasper wrócił, wyjaśniliśmy sobie wszystko, a tak czy siak nie stworzyłam z nim pary. Gdybym chciała, to bym to zrobiła - skwitowała Wiki.

Następnie uwaga przeniosła się na Kubę i Oliwię. Po raz kolejny musieli się tłumaczyć z tego, że po odejściu Dominiki z programu, przeżyli intymne chwile w sypialni. Padło pytanie, czy nie czują się winni, czy niczego nie żałują.

- Niczego nie żałuję - powiedziała pewna siebie Oliwia.

- Żadnej decyzji nie żałuję. Jedynie było mi bardzo smutno, że skrzywdziłem Dominikę - przyznał skruszony Kuba.

"Hotel Paradise 5". Sprzeczka Laury i Elizy

Byli mieszkańcy hotelu nie mieli litości dla Laury i Grześka. Największym zarzutem do nich był fakt, że wyeliminowali Jaya i Elizę na dwa dni przed finałem.

- Co mieliśmy zrobić? Mieliśmy wytypować naszych przyjaciół? Byliście po prostu nam najdalej. Najmniej się znaliśmy i wydaje mi się, że akurat wy powinniście to zrozumieć - tłumaczyła Laura.

Jay się rozzłościł. - Ja bym zrobił demokrację, dlaczego to nie była decyzja grupy? - zapytał.

- Dlaczego nie stawialiście na relacje, jakie mają pary między sobą, tylko na to, jakie wy macie relacje znimi. Tu wygrywa para - stwierdziła Eliza. - Mówisz, że przyszłaś tu dla przyjaźni, a nie było coś w deseń, że pieniążki też by się przydały? - dopytała uszczypliwie.

Eliza w nieprzyjemny sposób nawiązała do wyznania Laury na temat tego, że niedługo przed wejściem do programu, spłonął w pożarze jej dom rodzinny. Laura do ostatniego momentu wahała się, czy wziąć udział w telewizyjnym show.

W tym momencie Pandory głos zabrała Dominika. - Nie poruszaj tego tematu. Nie gadamy o rodzinie tutaj - powiedziała.

- Eliza, przesada - dodała Anita.

Grzesiek nie wytrzymał. - A na co by się przydały? To powiedz jej, jak jesteś taka miła i chcesz jej dopiec. To jest taki fakt z życia, że to boli - stwierdził.

Po zakończeniu Pandory 13 uczestników wzięła udział w głosowaniu. Musieli wyeliminować jedną z półfinałowych par. Najwięcej głosów otrzymali Kuba i Oliwia i to właśnie oni, jako ostatni, pożegnali się z programem.

W wielkim finale zobaczymy Wiktorię i Sevaga oraz Laurę i Grześka. Która z par wygra 5. edycję "Hotelu Paradise"? Weź udział w sondzie.

Wiktoria i Sevag "Hotel Paradise 5"Źródło: TVN
Laura i Grzegorz "Hotel Paradise 5"Źródło: TVN

"Hotel Paradise 5" - kiedy finał programu?

Finałowy odcinek 5. edycji "Hotelu Paradise" już w czwartek 2 czerwca o godz. 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości