Gwiazdy

Hanna Konarowska została po raz trzeci mamą. Zobaczcie jej pierwsze zdjęcie z dzieckiem

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

Hanna Konarowska podzieliła się w mediach społecznościowych wspaniałą nowiną. Aktorka w walentynki została po raz trzeci mamą. Pokazała już pierwsze zdjęcie z pociechą.

Rodzina Hanny Konarowskiej

Hanna Konarowska pochodzi z artystycznej rodziny, w której jest wielu aktorów. Ona sama zdobywała wiedzę na temat zawodu na nowojorskim uniwersytecie The Lee Strasberg Theatre and Film Institute, który ukończyła w 2006 roku. W międzyczasie pojawiła się w wielu polskich produkcjach, jak "Na Wspólnej", "Lejdis", "Druga szansa" czy "Chyłka. Rewizja".

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Przez lata tworzyła związek z Jakubem Wonsem, któremu w 2011 roku urodziła córkę Zosię. Z obecnym mężem Łukaszem Nowińskim jest zaś związana od 2018 roku. Para ma już 3-letnią córeczkę Hanię. Teraz do ich patchworkowej rodziny dołączył kolejny członek rodziny.

- Dziecko zmieniło moje widzenie świata i mnie samej. Do chwili zajścia w ciążę nie wierzyłam w swoją kobiecość, nie miałam jej świadomości. W swoich oczach zawsze byłam jakaś taka nieforemna, niekobieca. (...) Zaczęłam inaczej patrzeć na swoje ciało, kiedy pojawił się brzuch. Nabrałam ogromnego szacunku do siebie. (...) Ta biologia poza kontrolą, pojawiający się nagle pokarm, dzięki któremu można wyżywić maleństwo... To jest cudowne. Macierzyństwo to właśnie uświadomiona kobiecość - mówiła Hanna Konarowska w wywiadzie z Teresą Gałczyńską.

Hanna Konarowska urodziła

We wrześniu zeszłego roku artystka ujawniła, że oczekuje trzeciego dziecka. Teraz okazało się, że maluch jest już na świecie. Hanna Konarowska przekazała radosną nowinę za pomocą mediów społecznościowych. Jej syn przyszedł na świat 14 lutego, czyli w święto zakochanych. Na Instagramie aktorka opublikowała zdjęcie ze szpitala, na którym widać, że dopisuje jej wspaniały humor.

- I od dziś Walentynki mają dla mnie sens. 14.02.2022. Nic już więcej nie pisze, bo po co - napisała Hanna Konarowska pod fotografią.

Pod postem momentalnie zaczęło przybywać komentarzy od fanów, a także znajomych aktorki ze świata show-biznesu. Gratulacje złożyły m.in. Natalia Klimas, Maria Konarowska, Katarzyna Zielińska, Anita Sokołowska, Anna Mucha, Agata Młynarska, Katarzyna Ankudowicz oraz Anna Czartoryska-Niemczycka. Czytamy: "No to jest coś! To jest data! Love for ever!", "Świetnie się Pani wstrzeliła" czy "Niech każdy dzień dzień będzie dla małego cudowną przygodą".

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości