Gwiazdy

Kto częściej przeklina - Gosia Ohme czy Filip Chajzer? Szczere odpowiedzi prowadzących

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Quiz z Gosią Ohme i Filipem Chajzerem
Quiz z Gosią Ohme i Filipem Chajzerem
wideo 2/20

Gosia Ohme i Filip Chajzer tworzą zgrany duet prowadzących Dzień Dobry TVN. W swoim towarzystwie czują się na tyle swobodnie, że podczas programu często pozwalają sobie na improwizację. Redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi, postanowiła sprawdzić, czy faktycznie wiedzą o sobie nawzajem niemal wszystko i przeprowadziła z nimi quiz. Odpowiedzi Gosi i Filipa mogą niektórych zaskoczyć. 

Gosia Ohme i Filip Chajzer - przyjaźń poza kamerami

W 2019 roku Filip dołączył na stałe do grona prowadzących Dzień dobry TVN. Partneruje mu Małgorzata Ohme. Gospodarze porannego programu przyjaźnią się w życiu prywatnym i to właśnie dzięki temu tak dobrze się ze sobą dogadują w pracy. Redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl postanowiła sprawdzić, jak dużo wiedzą o sobie nawzajem.

Które z nich pierwsze pojawia się w studiu? Kto jest bardziej spontaniczny, a kto ma lepsze poczucie rytmu? Kto częściej przeklina? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym materiale.

Filip Chajzer i Gosia Ohme - praca w telewizji

Zanim para prowadzących rozpoczęła swoją przygodę jako gospodarze Dzień Dobry TVN, Gosia przychodziła do programu w charakterze eksperta. Filip, który wychował się w rodzinie z dziennikarskimi korzeniami, swoje pierwsze kroki stawiał w serwisie internetowym. Następne było radio i telewizja, aż w końcu stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce.

Każdy z nich ma inne zainteresowania, dzięki czemu idealnie się uzupełniają. Filip nie ukrywa, że jego konikiem jest historia, natomiast Gosia, ze względu na swoje wykształcenie, bardzo lubi tematy związane z psychologią. Bliska jest jej także tematyka kobieca i dziecięca.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Pozostałe wiadomości