Gwiazdy

George Clooney odrzucił propozycję za ponad 142 miliony złotych! Dlaczego?

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
George Clooney

George Clooney to bezapelacyjnie jeden z najbardziej znanych i lubianych aktorów na świecie. Od pewnego czasu zmienił bieg swojej kariery i częściej występuje już w roli reżysera. Podczas wywiadów promocyjnych dla jednego ze swoich filmów przyznał, że odrzucił poważny kontrakt. Za jeden dzień pracy zaoferowano mu 35 milionów dolarów, czyli ponad 142 miliony złotych. 

George Clooney nie podpisał kontraktu wartego 35 milionów dolarów

Amerykański aktor od 2014 roku jest związany z Amal Cloney, adwokatką specjalizującą się w prawie międzynarodowym oraz prawach człowieka. To właśnie po rozmowie z żoną uznał, że nie przyjmie kontraktu wartego krocie. Choć gwiazdor jest już twarzą kilku znanych marek, nie zgodził się na reklamowanie jednej z wiodących linii lotniczych. 

Zobacz wideo: Jak przyciągnąć fortunę

Jak przyciągnąć fortunę?
Jak przyciągnąć fortunę? Autorka książki "Money mindfulness" podpowiada, co należy zrobić, żeby stać się bogatym, a przy tym szczęśliwym. Sprawdź, czy stosowałeś te zasady. Źródło: Dzień Dobry TVN

Zaoferowano mi 35 milionów dolarów za jeden dzień pracy w reklamie linii lotniczych, ale rozmawiałem o tym z Amal i zdecydowaliśmy, że nie warto się w to angażować 

-powiedział George Clooney podczas wywiadu udzielanego podczas promocji filmu “Bar dobrych ludzi”. 

Dlaczego George Clooney odrzucił kontrakt?

Jak podaje portal theguardian.com, aktor przyznał, że linie lotnicze są związane z krajem sojuszniczym, jednak jego działania budzą wątpliwości. “No cóż, jeśli ma mi to spędzać sen z powiek, to nie warto” - stwierdził Clooney podczas wywiadu. Wartość kontraktu za jeden dzień pracy na planie wynosiła 35 milionów dolarów. 

Choć dla nas, kwota wydaje się olbrzymia, dla aktora jest to niewielka suma. George Clooney jest uznawany za jednego z najlepiej opłacanych sław Hollywood. Jak podaje Forbes, zaledwie od czerwca 2017 roku, do czerwca 2018 roku, na konto sławy wpłynęło ponad 239 milionów dolarów.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości