Gwiazdy

George Clooney po raz kolejny zostanie ojcem? Jest oficjalne oświadczenie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Zagraniczne media obiegła informacja, że George Clooney wkrótce po raz kolejny zostanie ojcem. Jego żona Amal miała pokazać się publicznie z zaokrąglonym brzuszkiem. Czy to prawda i niebawem znów zostaną rodzicami?

Amal Clooney jest w ciąży?

George i Amal Clooneyowie są szczęśliwymi rodzicami bliźniaków - Alexander i Ella mają po cztery lata. Teraz jednak pojawiły się doniesienia, że para spodziewa się kolejnego dziecka. Mówiono, że zakończył się pierwszy trymestr ciąży i Amal zaczęła pojawiać się publicznie z zaokrąglonym brzuszkiem.

- Już nie zależy jej na ukrywaniu ciąży - wskazywał informator magazynu "OK!". Małżonkowie mieli powiedzieć najbliższym o powiększeniu rodziny 4 lipca podczas uroczystej kolacji w ich rezydencji położonej nad jeziorem Como. - George wprost nie mógł się doczekać, aż będzie mógł się pochwalić wszystkim - czytaliśmy w zagranicznej prasie.

Czy George Clooney ponownie zostanie ojcem?

Choć tysiące fanów przyjęło ową wiadomość z wielką radością, okazało się, że nie jest ona prawdziwa. Doniesienia medialne zmusiły przedstawiciela pary do wydania oficjalnego oświadczenia.

Historie mówiące, że Amal Clooney jest w ciąży, nie są prawdziwe

Kim jest żona George'a Clooneya?

43-letnia Amal i 60-letni George wzięli ślub w 2014 roku w Wenecji. Na weselu bawiło się wiele znanych gwiazd. Wcześniej, aktor nazywany bożyszczem kobiet na całym świacie, był w związkach m.in. Kelly Preston, Talią Balsam, Lisą Snowdon, Renée Zellweger i Kristą Allen. Ślub z libijsko-brytyjską prawniczką Amal Alamuddin odbył się 5 miesięcy po oświadczynach.

- Przez 36 lat byłem tym facetem, który wkurzał się, gdy jakieś dziecko w pobliżu zaczęło płakać. Sądziłem, że nigdy się nie ożenię, nigdy nie będę miał dzieci. Myślałem, że będę tylko pracować i spędzać czas z moimi wspaniałymi przyjaciółmi. Nie dostrzegałem, jak puste było moje życie, dopóki nie spotkałem Amal. Wtedy wszystko się zmieniło. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem stanu, w którym życie drugiej osoby byłoby dla mnie nieskończenie ważniejsze niż moje własne – powiedział George Clooney na łamach "GQ".

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: OK!

Pozostałe wiadomości