Gwiazdy

Fit Lovers w Studiu Winda!

Gwiazdy


Co tydzień Diego Cichy Don i 27 Pablo - dziennikarze Radia Kampus, na przejażdżkę windą zabierają gwiazdy polskiego show biznesu. W tę zabrali szalony duet Fit Lovers! Zobaczcie sami co to była za podróż!

Fit Lovers to zgrany duet propagujący zdrowy tryb życia - ruch, prawidłowe odżywianie i przede wszystkim pozytywne nastawienie. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz prywatnie są parą. Największą popularność zdobyli dzięki programowi rozrywkowemu telewizji TVN - "Ameryka Ekspress ". Pamela i Mateusz są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jako para Fit Lovers prowadzą własnego bloga i mają swój sklep. Wydali również książkę pt. "Para na całe życie. Zmotywuj się z Fit Lovers".

Zobacz także: Krzysztof Skiba kolejnym gościem w "Studio winda"

W każdy piątek w programie "Studio Winda" pojawiają się nowi goście. Prowadzący - Rafał "Diego Cichy Don" Kłoczko i Paweł "27 Pablo" Szawczukiewicz z Radia Kampus przygotowują dla nich niecodzienne pytania i zadania specjalne. Pamela i Mateusz musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniem - pojedynkiem młodości i piękna przeciwko brzydocie i podłości.

Zobacz także: Tymon Tymański w "Studio Winda"!

Gwiazdy przeszły metamorfozę i na chwilę stały się FAT LOVERS. Duet zaprezentował również swoje umiejętności wokalne oraz siłę i spryt w rzucaniu kurą do celu. Musicie to zobaczyć!

Więcej:

Andrzej Sołtysik w studiu Winda

Fit Lovers. Popularna para trenerów, których połączyło salto

Fit Lovers świętują rocznicę zaręczyn. Kiedy planują ślub?

Pozostałe wiadomości