Gwiazdy

Fit Lovers świętują rocznicę zaręczyn. Kiedy planują ślub?

Gwiazdy

Fit Lovers świętują rocznicę zaręczyn. Kiedy planują ślub?

Para, którą poznaliśmy w programie Ameryka Express świętuje pierwszą rocznicę zaręczyn. Czy Fit Lovers planują się pobrać? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

Power couple

Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz w 2. edycji Ameryka Express dotarli aż do finału. Blogerzy zdobyli popularność w Internecie jako power couple. Propagują zdrowy tryb życia i zachęcają do aktywności fizycznej. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznali, że mija dokładnie rok od ich zaręczyn.

Na pytanie Agnieszki, kiedy ślub odpowiedzieli:

Jutro. Zabieramy rodziców i jutro ślub. Włosy i makijaż już są gotowe.

- przyznali oboje.

Zaręczyny w USA

Przypomnijmy, że zaręczyny pary odbyły się w Las Vegas. Romantyczną chwilę mogli obejrzeć fani pary, ponieważ Mateusz zarejestrował oświadczyny na kamerze i opublikował je na ich kanale na Youtube. Jak wspomina bloger, był wówczas bardzo zestresowany, gdyż nie było tam z nimi ekipy operatorskiej i musiał sam profesjonalnie ustawić sprzęt.

Kiedy Mateusz klęknął przed Pamelą, dziewczyna była bardzo zaskoczona i jak dodała, zupełnie nieprzygotowana na ten moment. Pamela oświadczyny oczywiście przyjęła.

Zobacz też:

Fit Lovers 10 lat temu. Czy wstydzą się swoich starych zdjęć?

Fit Lovers. Popularna para trenerów, których połączyło salto.

Fit Lovers. Dzięki Ameryka Express mają więcej fanów?

Co sądzisz o tym artykule?
60
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0