Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz w USA. Czy ich święta będą równie fit jak oni?

Duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzą w Stanach Zjednoczonych. Czy na ich stole pojawią się typowo polskie potrawy wigilijne? Czego życzą naszym widzom? Z Pamelą i Mateuszem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN, Filip Chajzer.

Po dwóch krótkich wycieczkach do Stanów Zjednoczonych znana para fit blogerów - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz postanowili pojechać do USA na dłużej. Zrobili to, by - jak mówią - poczuć tamtejszy klimat.

>>> Zobacz także:

Święta Bożego Narodzenia w Stanach Zjednoczonych

W Stanach Zjednoczonych są już od trzech miesięcy i tam spędzą też Święta Bożego Narodzenia. Niedawno wprowadzili się do nowego mieszkania na Santa Monica - nadbrzeżnego miasta położonego w zachodniej części hrabstwa i metropolii Los Angeles. W rejonie, w którym mieszkają jest bardzo ciepło, ale i tak czuć w powietrzu święta.

Tu jest promenada, cała wyłożona różnymi lampkami, światełkami. Co chwilę są jakieś parady. (...) Ludzie wyjeżdżają rowerami przystrojonymi niczym choinki.

- zachwycał się Mateusz.

Mimo że duet Fit Lovers jest daleko od naszego kraju, planują święta z polskimi potrawami.

Pierogi będą na pewno (...), barszcz.

- wymieniała Pamela.

Przy okazji rozmowy z Filipem Chajzerem, para złożyła świąteczne życzenia widzom Dzień Dobry TVN.

Wszystkiego najlepszego, żebyście byli rozciągnięci, zdrowi w Nowym Roku, szczęśliwi, radośni. Żeby wasze osiągnięcia przerosły wasze oczekiwania.

Fit Lovers - kim są?

Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, to para blogerów, ciesząca się dużą popularnością w sieci. Ona posiada międzynarodowe kwalifikacje trenera personalnego oraz instruktora fitness i nowoczesnych form gimnastyki, a on jest kwalifikowanym trenerem personalnym z międzynarodowymi uprawnieniami, instruktorem gimnastyki sportowej i wicemistrzem Polski federacji IFBB w Fitness Mężczyzn.

Oboje ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie poznali się podczas treningu na jednej sali.

Autor: Iza Dorf

podziel się:

Pozostałe wiadomości