Gwiazdy

Szklarczyk, Gwit i Fit Lovers. To był dla nich przełomowy rok

Gwiazdy

Szklarczyk, Gwit i Fit Lovers. To był dla nich przełomowy rok

Kasia Szklarczyk, zwyciężczyni "Top Model", Fit Lovers i Dominika Gwit byli gośćmi w studiu "Dzień Dobry TVN". Opowiedzieli o tym, dlaczego rok 2018 był dla nich przełomowy, co się zmieniło w ich życiu. Jakie mają plany na przyszły rok? Posłuchajcie!

  • Fit Lovers - jak ich życie zmieniło się po "Ameryka Express"?
  • Jak wygląda życie Dominiki Gwit po ślubie?
  • Jak zmieniło się życie Kasi Szklarczyk po wygranej "Top Model"?


Kasia Szklarczyk, zwyciężczyni "Top Model", Fit Lovers i Dominika Gwit byli gośćmi w studiu "Dzień Dobry TVN". Opowiedzieli o tym co w ich życiu zmieniło się w tym roku oraz jakie plany mają na przyszły rok. 


Kim są Fit Lovers? Pamela i Mateusz wezmą ślub!

Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, to niezwykle zakręcona para. To miłośnicy fitness, zdrowego trybu życia oraz przygód. Popularność przyniósł im ich kanał na YouTube, na którym pokazują swoje codzienne życie oraz wykonują różne challenge. Ich wspólny profil na Instagramie obserwuje milion osób, a kanał na YouTube - ponad półtora miliona. 

Pamela i Mateusz skończyli Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Poznali się podczas jednego z uczelnianych treningów. W tym roku wyjechali na wakacje do Las Vegas, gdzie Mateusz oświadczył się Pameli, a Pamela oczywiście oświadczyny przyjęła! Pierwszym punktem zaręczyn było wypożyczenie ekskluzywnego samochodu - zielonego Lamborghini Gallardo, a następnie wycieczka, podczas której Mateusz pod pretekstem zrobienia kilku zdjęć zrealizował najważniejszy punkt swojego planu - oświadczyny były idealne!


Więcej: Fit Lovers. Popularna para trenerów, których połączyło salto


Kim jest Kasia Szklarczyk?

Kasia Szklarczyk głosami widzów została zwyciężczynią programu została Kasia Szklarczyk. 22-latka z Bukowna musiała uporać się z łatką „dziewczyny z sąsiedztwa”. Joanna Krupa dostrzegła jednak w niej potencjał i walczyła, aby pozostali jurorzy również dali jej szansę. Kasia z odcinka na odcinek radziła sobie coraz lepiej i przeszła prawdziwą metamorfozę.

Tuż przed finałem Marcin Tyszka przyznał, że swoim zaangażowaniem i pracą dziewczyna przekonała go do siebie. Kasia Szklarczyk ostatecznie wygrała program. Kasia odnajduje się nie tylko w sesjach komercyjnych, ale również na wybiegu - taka wszechstronność jest jej wielkim atutem. A jakie ma plany na przyszły rok? W życiu osobistym - być szczęśliwą, a w życiu zawodowym - rozwijać karierę.


Dominika Gwit - ślub i... dzieci?

To był wyjątkowy rok dla Dominiki Gwit. Najpierw ślub z Wojciechem Dunaszewskim (Dominika Gwit-Dunaszewska: "Kocham i jestem kochana"!) wywołał ogromne emocje w świecie show-biznesu. Wiadomość o ślubie Dominiki i Wojciecha w 2018 roku była tematem numer jeden. Wszystko dlatego, że para chciała utrzymać informację o nim w tajemnicy do ostatniej chwili, jednak na Instagramie wygadał się przyjaciel aktorki, Leszek Stanek. 

Dominika Gwit w związku z wieloma plotkami postanowiła odnieść się do wszystkich informacji na ten temat i w zorganizowanej relacji live podzielić się z fanami wrażeniami z tego najważniejszego dla niej dnia w życiu.

Na weselu bawiło się 80 najbliższych mi osób, a nie ciocie po dziesiątej linii. Nie mam siły się malować, non stop oglądam filmiki z wesela. Nie umiem opisać swojego szczęścia. Dziękuję za życzenia, jeszcze się nie otrząsnęłam. Tańcowałam do 5:00 nad ranem, na poprawinach do 1:00. Pierwszy raz powiedziałam słowo „mąż” panu taksówkarzowi z Ubera - opowiedziała w relacji live na Instagramie Dominika Gwit.

Dominikę Gwit wielokrotnie pytano o to, czy zamierza razem z Wojciechem Dunaszewskim powiększyć rodzinę. Dominika Gwit tego nie wyklucza, o czym otwarcie mówi. Czy stanie się to w 2018 roku?


Zobacz: Gwit: "Nie chcę byc chuda, chcę być zdrowa"

Co sądzisz o tym artykule?
2
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0