Gwiazdy

Fit Lovers - czy dobrze sprawdzają się jako rodzice Korala?

Gwiazdy

Fit Lovers - czy dobrze sprawdzają się jako rodzice Korala?

Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz mają nowego członka rodziny. Jest nim uroczy piesek o imieniu Koral. Parę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli nam o swoim pupilu i najbliższych planach.

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz to trenerski duet Fit Lovers, który motywuje innych do ćwiczeń i prowadzenia zdrowego trybu życia. Najpierw zaczęli prowadzić blog, następnie założyli fanpage na Facebooku, a z czasem zaczęli być aktywni na YouTube. Szerszej publiczności Fit Lovers dali się poznać dzięki udziałowi w programie TVN "Ameryka Express". Mimo że go nie wygrali, zdobyli serca widzów swoją przebojowością.

>>> Zobacz także:

Podczas pobytu w Las Vegas w 2018 roku Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz zaręczyli się. Niedawno nastąpiła kolejna zmiana w ich życiu - ponad cztery miesiące temu dołączył bowiem do nich szpic miniaturka, któremu dali na imię Koral.

Szpic to rasa, która jest bardzo towarzyska, lubiąca ludzi, łatwo adoptująca się do różnych warunków - idealny pies dla nas.

- powiedziała Pamela.

Piesek nie komplikuje im życia, ponieważ z racji jego niewielkiego rozmiaru Fit Lovers zabierają go właściwie wszędzie.

Ostatnio mamy bardzo dużo spotkań, eventów i piesek w ogóle nam nie przeszkadza.

Koral ma swoje konto na Instagramie oraz stał się bohaterem filmów, które para trenerów fitness umieszcza na swoim kanale na YouTube. Pokazują w nich między innymi, jak uczą psa trików.


Co sądzisz o tym artykule?
87
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0