Emocje po finale "Hotelu Paradise 6". Monika i Mikołaj powiedzieli, na co wydadzą pieniądze

Źródło: Dzień Dobry TVN
Zwycięzcy 6. edycji programu „Hotel Paradise”
Zwycięzcy 6. edycji programu „Hotel Paradise”
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Które pary przetrwały po "Hotelu Paradise"?
Które pary przetrwały po "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Szósty sezon "Hotelu Paradise" dobiegł końca. Randkowe show zwyciężyli Monika Schmidt i Mikołaj Grzybowski. Na ścieżce lojalności nie rzucili kulami, więc dziś mogą już cieszyć się wspólną nagrodą. Para odwiedziła studio Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o emocjach, które towarzyszyły im podczas wielkiego finału. Na co przeznaczą pieniądze, które wygrali w "Hotelu Paradise"?

"Hotel Paradise 6" - Monika i Mikołaj na ścieżce lojalności

Monika Schmidt i Mikołaj Grzybowski musieli przejść bardzo długą drogę, by znaleźć się w finale "Hotelu Paradise". Randkowe show dostarczyło widzom niezapomnianych wrażeń i jak się okazało – to prawdziwa przyjaźń sprawiła, że parze udało się dojść aż do końca programu. Monika i Mikołaj przyznali, że po zakończonych zdjęciach nie są już razem, jednak nadal doskonale się dogadują. Laureaci reality show pojawili się w studio Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o swoich wrażeniach z planu "Hotelu Paradise".

- Uważam, że to był świetny eksperyment, żeby zobaczyć siebie z perspektywy widza. [...] Teraz już wiem, jak się zachowuję, z resztą to było już pół roku temu, więc troszkę się zmieniło. Myślę, że może też podjęłabym inną decyzję, ale na tamten moment uważam, że Monia była Monią i taka jestem naprawdę – tłumaczyła laureatka.

Choć finał show został wyemitowany 18 listopada, to uczestnicy przebywali na planie programu prawie pół roku temu. Z tego powodu, finaliści musieli trzymać informacje na temat perypetii w show w ścisłej tajemnicy. O emocjach, które nastąpiły po emisji ostatniego odcinka mówił Mikołaj Grzybowski.

 - Wczoraj skrzynka wręcz pękała w szwach. Mnóstwo wiadomości, od rodziny, od znajomych. Nikt się nie spodziewał, nikt nie wiedział. Trzymaliśmy wszystko na kłódkę – wspominał uczestnik.

Zwycięzcy 6. edycji "Hotelu Paradise". Na co przeznaczą nagrodę?

Przypomnijmy, że po kilkuodcinkowych perypetiach w finale programu zostali Grzesiek i Magda oraz Monika i Mikołaj. Ostateczny głos w kwestii tego, kto ma zostać zwycięzcą randkowego show mieli byli uczestnicy. Przewagą zaledwie jednego głosu wygrała Monika oraz Mikołaj, którzy mogą cieszyć się teraz nagrodą w wysokości. 50 tysięcy złotych.

Okazuje się, że para już wie, na co przeznaczy wygrane pieniądze. Monika niejednokrotnie opowiadała w programie, jak wielką pasją jest dla niej kultura i język koreański. Dziewczyna zamierza zabrać w podróż do Azji swojego partnera z "Hotelu Paradise".

- Powiedzieliśmy sobie, że odbędziemy wspólną podróż do Korei za wygraną. Ja staram się tam wracać co roku, bo uwielbiam Koreę i nie wyobrażam sobie, żeby tego kraju nie było w moim życiu. Więc myślę, że coś w przyszłym roku przyszykujemy – dodała Monika.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości