Gwiazdy

Wracają do kin filmy, które budzą sentyment. "To jak prezent na święta"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Wielki powrót filmowych hitów

Znani i lubiani aktorzy wracają na wielkie ekrany, by ponownie podbić serca widzów. Krytyczka filmowa Kaja Klimek zrobiła przegląd filmów, które nawiązują do dawnych produkcji. Na co warto wybrać się do kina?

Film idealny na gwiazdkę

W grudniu słuchamy nie tylko świątecznych hitów, o których też mówiliśmy dziś w programie, ale także przypominamy sobie o filmach z motywem gwiazdki. Nasza ekspertka znalazła pozycję, którą poleca zobaczyć w tym wyjątkowym czasie.

- "Christmas Spark", czyli wielki powrót Dr Quinn i Sully'ego, czyli Jane Seymour i Joe Lando w opowieści świątecznej. Oni spotkali się parę lat temu w innym filmie - ona była prowadzącą programu telewizyjnego, a on wymyślał jej wizerunek. To jak prezent na święta, bo włączają się wspomnienia z lat 90. - powiedziała krytyczka i edukatorka filmowa.

Wielkie powroty w filmach

Fani mocnego kina z pewnością znajdą coś dla siebie. Na kilka tygodni wrócił film, który swego czasu bił rekordy oglądalności. - Powroty są bardzo obecne. A największy z nich to chyba "Top Gun: Maverick". To jeden z tych filmów, który dał nadzieję, że będziemy chodzić do kina. Wrócił na kilka tygodni, więc warto się wybrać, żeby zobaczyć spotkanie po latach Icemana i Mavericka - stwierdziła Kaja Klimek.

- Laura Dern i dinozaury po latach także powracają. Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum spotykają się ponownie i znowu mamy dinozaury. To popularna seria. Dziś te dinozaury wyglądają lepiej, ale nie budzą już takich emocji - dodała.

Jeżeli jednak będziemy potrzebowali jeszcze większych emocji, jest jedna pozycja, która może się przydać. - Kolejny reunion jest nostalgiczny, ale nie do końca, czyli serial Twin Pekas. Mroczna historia i tematy. To pokazuje, że spotkanie po latach nie musi być radosne - opowiadała Kaja Klimek w Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości