Gwiazdy

Ewa Chodakowska odebrała klucze do własnego hotelu. "Zrobimy z tego perełkę"

Gwiazdy

Reporter:
Sylwia Wołoch

Ewa Chodakowska wraz z mężem od dawna poszukiwali idealnego domu w Grecji. Na swoim Facebooku trenerka pochwaliła się fanom, że zamiast domu znaleźli… hotel! Szykuje się nowy biznes? 

Nowy dom Ewy Chodakowskiej

Znana trenerka, ambasadorka i właścicielka sklepu od wielu lat wybiera Grecję jako jeden z kierunków swoich podróży. Jest to ojczyzna jej męża, Lefterisa Kavoukisa, z którym Ewa Chodakowska wzięła ślub w 2013 roku. Od lat oboje marzyli o własnym domu, który – jak napisała trenerka – pomieści ich duże rodziny i przyjaciół. W końcu pochwaliła się znalezionym domem, a właściwie hotelem, który prawdopodobnie będzie jej nowym biznesem. 

Ewa Chodakowska pokazuje piękną willę w Grecji 

- Kiedy przyjechaliśmy tutaj dwa miesiące temu, ugięły nam się kolana. Lokalizacja przy plaży z najpiękniejszym zachodem słońca EVER! To było zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Możesz sobie wyobrazić nasze emocje. Dziś zapięliśmy wszelkie formalności na ostatni guzik i odebraliśmy klucze. Brak mi słów. Będzie BAJKA. Wierzę, że za parę lat - jak już zrobimy z tego PEREŁKĘ - sama tu wpadniesz i się o tym przekonasz – napisała trenerka na swoim profilu na Facebooku, zwracając się do każdej ze swoich fanek, a następnie dodała: - Tymczasem, dziękuje Ci, ze jesteś częścią naszej drogi. Zawsze wspierasz, zawsze kibicujesz, zawsze cieszysz się naszym szczęściem. To dla mnie znaczy CAŁY ŚWIAT.

Fani trenerki cieszą się razem z nią jej sukcesem i nie mogą doczekać się, aż otworzy hotel dla gości: - "Kiedy już wszystko będzie gotowe, przylecę na pewno jako jedna z pierwszych", "Niech to będzie wasze miejsce na ziemi, gdzie miłość i dobro mieszka, a nie tylko gości", "Bardzo serdecznie gratuluję" - czytamy w komentarzach.

Trzeba przyznać, że widok z hotelu jest naprawdę imponujący.

Zobacz wideo: Ewa Chodakowska trenuje z dziećmi

Ewa Chodakowska trenuje z dziećmi
Ewa Chodakowska trenuje z dziećmi

Zobacz także:

Flesz Fashion Night - co będzie modne jesienią? Kasia Warnke wystąpiła w odważnej kreacji

Piotr Rubik obchodzi 53. urodziny. Żona odniosła się do różnicy wieku, a fani: "magia liczb"

Monika Richardson właśnie odebrała nowy dowód osobisty. "Oficjalnie zmieniłam nazwisko"

Reporter: Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości