Gwiazdy

Flesz Fashion Night - co będzie modne jesienią? Kasia Warnke wystąpiła w odważnej kreacji

Gwiazdy

Flesz Fashion Night to jedno z największych wydarzeń modowych w Polsce. Mateusz Hładki wybrał się na pokazy z kamerami, by specjalnie dla naszych widzów zdać relację z eventu. Co działo się ostatniej nocy?

Flesz Fashion Night - relacja z wydarzenia

Flesz Fashion Night to impreza, która już na dobre zapisała się w kalendarzu polskiego show-biznesu. Najbardziej znane projektantki i projektanci mody wspólnie prezentują swoje kolekcje, a towarzyszą im tego wieczoru ich muzy, czyli artystki, które na co dzień ich inspirują.

Co będzie najmodniejsze w nadchodzącym sezonie oraz jak pandemia wpłynęła na nasze garderoby? Te pytania Mateusz zadał polskim gwiazdom.

Myślę, że pandemia nam wszystkim zamieszała w garderobach. Uświadomiliśmy sobie, że mamy nadmiar wszystkiego. Zaczęliśmy traktować rzeczy z większym szacunkiem i nawet się nimi wymieniać. To jest fajne

– powiedziała Ada Fijał.

Agnieszka Dygant zdradziła nam, że w tym sezonie postanowiła zrobić totalny porządek w swojej szafie. Jak przyznała, chciałaby mieć tylko trzy swetry – czarny, szary i beżowy, dwie pary jeansów – vintage i rurki, jedne faje szpilki i dwie pary traperów, dwie pary kowbojek i płaszcz. To wystarczy, by aktorka mogła stworzyć swoją szafę marzeń.

- Zdecydowanie robię teraz bardziej przemyślane zakupy. Rzadziej, ale z większą uwagą, jeśli chodzi o to, jak, gdzie i przez kogo te rzeczy zostały wyprodukowane - powiedziała Anna Czartoryska-Niemczycka.

Agnieszka Kaczorowska i Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziły, że w ich szafach w czasie pandemii pojawiło się wiele dresów.

- Kocham wysokie obcasy i muszę przyznać, że teraz dużo mniej w nich chodzę. Nabyłam różne buty na płaskim, na mniejszym obcasie. Myślę, że to jest trend, który tworzy front wyzwolenia kobiet z pewnych zastanych obowiązków estetycznych - powiedziała Katarzyna Warnke.

Trendy na jesień-zima 2021

W tym sezonie projektanci przygotowali dla konsumentów szykowane, ale i wygodne kreacje. Maciej Zień zdradził, że w cenie będzie wyjątkowość i zadbanie o każdy detal. Mężczyźni chętniej zakładać będą marynarki i garnitury.

- Będzie komfortowo, bo trochę moda się zmieniła. Natomiast ludzie potrzebują się fajnie ubrać. Wszyscy mamy trochę dosyć zamknięcia, chodzenia casualowo. Jest poczucie ubierania się modnie, wygodnie, ale z miksem – fajna marynarka, sukienka - powiedział Łukasz Jemioł, projektant.

Trendem na miksowanie rzeczy zachwycona jest także projektantka mody Agnieszka Maciejak. Jak przyznała, świetnie łączą się np. wełniane czapki z cekinowymi kreacjami.

Duet Paprocki Brzozowski dodał także, że w ich kolekcji jesienią dominować będą kolory – brąz, czekolada. Bez względu na zmieniającą się modę, najważniejsze jest to, aby każdy z nas czuł się dobrze w tym, co nosi.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Historie osób, które przeżyły śmierć kliniczną. "Czułam się tam bardzo bezpiecznie, jak nigdy wcześniej"

Katarzyna Zielińska na jednym zdjęciu zobrazowała życie matek. Fani: "My kobiety mamy za dużo na głowie"

Aleksandra Domańska pokazała, jak wygląda ciało ciężarnej po nocy. "Ile można powiedzieć jednym zdjęciem"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości