Gwiazdy

Eva Minge napisała powieść sensacyjną. "Ta historia jest zaczerpnięta z faktów"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Eva Minge w nowej, zaskakującej roli
Eva Minge w nowej, zaskakującej roliDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Eva Minge, jedna z najpopularniejszych projektantek mody, zadebiutowała jako autorka sensacyjnej książki "Gra w ludzi". Powieść niebawem do księgarń. Czego możemy się po niej spodziewać? Dlaczego kobiety wchodzą w toksyczne relacje? O tym artystka opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

"Gra w ludzi" - sensacyjna powieść Evy Minge

Eva Minge karierę kreatorki mody zaczynała na początku lat 90. Jej kolekcje prezentowane były na pokazach w Mediolanie, Nowym Jorku, Paryżu, Rzymie, Montrealu, Moskwie czy Dubaju. W 2003 roku jako jedyna projektantka z Polski zaprezentowała swoją kolekcję na słynnych Schodach Hiszpańskich w Rzymie. W 2015 roku założyła fundację Black Butterflies. Napisała autobiografię "Życie to bajka", a niedługo ukaże się jej pierwsza powieść zatytułowana "Gra w ludzi".

- To jest książka, która powinna zainspirować bardzo wiele kobiet, ale również mężczyzn. Tutaj nie kategoryzuję świata na damski i męski, czyli że mężczyźni to są źli, wykorzystują, mordują, bo mamy tutaj i takie wątki. Mężczyźni w tej książce są również ofiarami. Mamy do czynienia z dwoma kierunkami: złymi kobietami i złymi mężczyznami - tłumaczyła Eva Minge w Dzień Dobry TVN.

Eva Minge pomogła kobiecie wydostać się z piekła

"Gra w ludzi" oparta jest na faktach, ale wiele szczegółów - dla bezpieczeństwa postaci - zostało zmienionych.

- Anna [główna bohaterka - przyp. red.] jest postacią autentyczną. Ta historia jest zaczerpnięta z faktów. Poznałam Annę we Włoszech. [...] Pokazuję jej życie od strony, jak wpłynęło na nas dzieciństwo, wychowanie, na nasze wybory, konstrukcję psychiczną, podejście do różnych rzeczy. Jak z powodu braku miłości w domu, łatwo się zahaczyć o pierwszą miłość, którą spotykamy. Jak ta pierwsza miłość potrafi wykorzystać w sposób drastyczny - mówiła autorka.

Eva Minge pomogła Annie, która jest Polką, wydostać się z piekła. - Była ofiarą, która związała się z Polakiem. W mojej książce z wykładowcą, a przy okazji bardzo znanym warszawskim prawnikiem, który ją wykorzystał - podkreśliła projektantka.

Eva Minge przedstawia mroczne kulisy życia bogatych

Rozmówczyni Dzień Dobry TVN w powieści "Gra w ludzi"  przedstawia mroczne kulisy życia bogatych przedsiębiorców i celebrytów z pierwszych stron gazet.

- Pokazuję nowy show-biznes, który obserwujemy w social mediach, czyli bardzo często są to dziewczyny znikąd. W tej książce pokazuję mechanizm, bo to są fakty, że są agencje, opiekunowie. Mają świetnych prawników, którzy przygotowują atrakcyjną dziewczynę na celebrytkę. Przechodzi ona pewne fazy. W nią się inwestuje pieniądze, jak w biznesie. Ona jest produktem. Staje się osobą bardzo popularną, po czym bierze za noc 20-30 tys. złotych. Weekend kosztuje ok. 50 tys. złotych. Wszystko to opisuję. [...] Kogo na to stać? Bardzo bogatych ludzi - przyznaje Eva Minge.

Kiedy możemy spodziewać się kolejnych części powieści? Co kryje się za tytułem "Gra w ludzi"? Posłuchaj całej rozmowy z Evą Minge w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości