Gwiazdy

Najseksowniejsi piłkarze na Euro 2020. Jak wyglądają bez koszulek?

Gwiazdy

Robert Lewandowski

Euro 2020 to nie tylko święto piłki nożnej, ale również moment, kiedy mamy okazję podziwiać przystojnych i wysportowanych futbolistów z całej Europy. Choć zawodnicy na murawie muszą mieć na sobie odpowiednie stroje ze swoimi numerami i nazwiskami, to już na profilach w mediach społecznościowych mogą sobie pozwolić na więcej swobody. Chętnie chwalą się wyrzeźbionymi sylwetkami, a fankom trudno oderwać od nich wzrok.

Euro 2020 - najseksowniejsi piłkarze na mistrzostwach

Z powodu pandemii COVID-19 Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 zostały przeniesione na ten rok. Otwarcie turnieju odbyło się 11 czerwca, zaś finał planowany jest na 11 lipca. Cztery tygodnie piłkarskich zmagań i emocjonujących meczów to czas, na który czekali wszyscy kibice.

Żeńska część publiczności może do woli obserwować przystojnych mężczyzn, którzy w pocie czoła biegają po boisku za piłką. Jak prezentują się najseksowniejsi piłkarze na Euro 2020? Sprawdziliśmy ich konta na Instagramie. Zdjęcia bez koszulek robią wrażenie.

Euro 2020 - Kogo zobaczymy na murawie?

Cristiano Ronaldo od wielu lat jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych piłkarzy na świecie. Portugalski zawodnik jest kapitanem drużyny swojego kraju, zaś we włoskim klubie Juventus gra jako napastnik lub skrzydłowy. Fanki z całego świata wzdychają do Ronaldo, a jego zdjęcia bez koszulki na Instagramie dostają kilka milionów polubień.

Hiszpański 26-letni piłkarz Marcos Llorente występuje na pozycji pomocnika w Atlético Madryt. Miłość do sportu przekazał mu ojciec, Paco Llorente, który był piłkarzem między innymi Atlético Madryt i Realu Madryt. Jego dziadek i wujek również zawodowo grali w piłkę nożną. Młody sportowiec ma wielkie grono fanek, a pod zdjęciami jego umięśnionego torsu nie brakuje komplementów.

Kolejny niezwykle przystojny piłkarz, którego poczynania można oglądać podczas Euro 2020 to Fabian Schär. Szwajcarski sportowiec jest obrońcą w reprezentacji swojego kraju. Gra również na tej samej pozycji w angielskim klubie Newcastle United. Sądząc po komentarzach na Instagramie, wysoki brunet nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet.

W zestawieniu nie może zabraknąć również i polskiego akcentu, czyli Roberta Lewandowskiego, kapitana naszej reprezentacji. Powszechnie uważany jest za doskonałego piłkarza i jednego z najlepszych środkowych napastników w historii piłki nożnej. Prywatnie związany jest z trenerką Anną Lewandowską, z którą ma dwie córki - Klarę i Laurę. Żona i pociechy są najwierniejszymi kibickami Roberta.

Zobacz wideo: Prezes PZPN: Mentalnie może odbudować nas tylko dobry mecz i dobry wynik z Hiszpanią

Zobacz także:

Magda Femme pokazała córkę. Nel bardzo wyrosła. "Jesteś bardzo do mnie podobna, tylko tego nie widzisz"

Julia Wróblewska wspiera Gosię, która próbowała popełnić samobójstwo: "Byłam w bardzo podobnej sytuacji"

Rodzina Rubików tańczy przy basenie. "Z lekka nam przygrzało!"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości