Gwiazdy

Cezary Pazura pokazał archiwalne zdjęcia żony. Okazja jest wyjątkowa. "Jesteś Moim największym Szczęściem"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Wiadomości z show-biznesu
Dzień Dobry TVNWiadomości z show-biznesu

Edyta Pazura mogła się nie spodziewać, że w dniu urodzin zobaczy w sieci swoje stare zdjęcia. Wszystko za sprawą jej męża, który w ten sposób pokazał, że pamięta o wyjątkowej dacie. Taka miłość nie zdarza się zbyt często!

Kim jest Edyta Pazura?

Edyta poznała się ze swoim mężem prawie czternaście lat temu, w pociągu z Krakowa do Warszawy. Cezary Pazura był już popularnym aktorem, a ona dziewiętnastoletnią studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Atrakcyjna blondynka od razu wpadła w oko gwiazdorowi, ale nie od razu dała po sobie poznać, że jest nim zainteresowana. Zakochanych dzieli 26 lat różnicy.

– Bardzo mi się przypatrywał, a ja udawałam, że go nie widzę – wyznała po latach Edyta w jednym z wywiadów.

– Spojrzałem na nią i pomyślałem: "Boże, jaka piękna dziewczyna!". Poznaliśmy się w tym właściwym momencie. Gdyby to zdarzyło się piętnaście lat wcześniej, Edyta miałaby pięć lat i żadna miłość nie mogłaby się nam przydarzyć – dodał wówczas Cezary.

Zakochani już od prawie 12 lat tworzą jedną z najbardziej lubianych i podziwianych par w polskim show-biznesie. Owocem ich miłości jest trójka dzieci: Amelia (ur. w 2009 r.), Antoni Józef (ur. w 2012 r.) i Rita (ur. w 2018 r.).

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

W życiu gwiazdy nie zawsze jednak działo się dobrze. Jakiś czas temu Edyta Pazura publicznie powiedziała o walce z depresją. Jak przyznała, przeżyła dwie zagrożone ciąże, publiczne łgarstwo, otrucie psa, podpalenie domu, a także szantaże. Gdy wszystko zaczęło się uspokajać, niepodziewanie pojawiła się choroba. Choć początki bywają trudne i krępujące, dziś Edyta mówi otwarcie o schorzeniu, które dotyka coraz więcej osób. Niestety choroba nie wybiera i przychodzi niespodziewanie. Zdaniem Edyty, wystarczy impuls, by nasze zdrowie psychiczne legło w gruzach.

Edyta Pazura świętuje urodziny

Małżeństwo co rusz publikuje w sieci urywki ze swojego życia prywatnego. Para nie szczędzi sobie czułości także w mediach społecznościowych. Nie inaczej jest teraz, kiedy Edyta świętuje swoje 34. urodziny. Mąż nie zapomniał o jej święcie i opublikował romantyczny wpis, opatrzony jej archiwalnymi zdjęciami (zobaczycie je klikając w poniższy link).

- Miłość Mojego Życia, Moja Ukochana Żona obchodzi dziś Urodziny… Edytko, Słońce Moje, wspaniale, że jesteś ze mną. Jesteś Moim największym Szczęściem. Sama też bądź zawsze szczęśliwa, niech Ci się spełnią marzenia i niech otaczają Cię sami przyjaciele. Kocham. Żyj 100 lat - czytamy.

Edyta Pazura w żartobliwy sposób odpowiedziała na wpis męża, pisząc: "Następnym razem wcześniej przegadamy dobór zdjęć".

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kaminski/East News

Pozostałe wiadomości