Edyta Górniak skomentowała związek syna. "To zupełnie nowe uczucie dla mamy"

Edyta Górniak
Edyta Górniak skomentowała związek syna
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA WARSZAWA
Edyta Górniak ma powody do dumy. Jej osiemnastoletni syn próbuje swoich sił w zawodzie muzyka, jednocześnie znajdując czas na pielęgnowanie romantycznej relacji. Artystka ze wzruszeniem przygląda się szczęściu jedynaka, ale nie pozostaje wolna od obaw. Jak skomentowała związek pociechy?

Allan Krupa ma dziewczynę

Edyta Górniak to nie tylko utalentowana wokalistka, ale i dumna mama osiemnastoletniego Allana. Artystka stworzyła z synem silną więź, zaszczepiła w nim także miłość do muzyki. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że nastolatek ma na swoim koncie pierwsze sukcesy jako raper "Enso". Utworów jego autorstwa można posłuchać za pośrednictwem platformy YouTube.

Gwiazdy o macierzyństwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

Kilka tygodni temu w sieci pojawiło się zdjęcie Allana Krupy z drugą połówką. Widok młodego artysty pozującego u boku wybranki wywołał nie lada poruszenie wśród fanów. Okazuje się, że Edyta Górniak także nie pozostaje obojętna na istotne zmiany w życiu pociechy. Wokalistka skomentowała związek jedynaka w szczerej rozmowie z "Super Expressem".

Edyta Górniak skomentowała związek syna

W wywiadzie dla "Super Expressu" Edyta Górniak przyznała, że szczęście syna ma dla niej niebagatelne znaczenie. Podkreśliła też, że imponuje jej postawa Allana oraz dojrzałość, jaką umiał wykazać się w życiu uczuciowym.

- Z zaskoczeniem obserwowałam jego rozwagę i ostrożność w podejściu do relacji. Z jednej strony jestem szczęśliwa, że nie szukał taniej rozrywki. Z drugiej obawiałam się, że widząc moje przepłakane lata, nie będzie chciał otworzyć dla nikogo swojej przestrzeni ani swojego serca. Chciałam bardzo i życzyłam mu tego także w jego 18. urodziny, aby poznał kogoś, kto będzie dla niego miłosnym przyjacielem, partnerem codziennego życia - zdradziła artystka, jednocześnie zwracając uwagę na fakt, że związek pociechy to powód do dumy, ale i źródło trosk.

- Jest go dla mnie coraz mniej i muszę się do tego przyzwyczajać, bo jest to zupełnie nowe uczucie dla mamy (...). Jestem z powodu ich obojga bardzo szczęśliwa. Niech im się darzy! - podsumowała gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: se.pl, cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA WARSZAWA

podziel się:

Pozostałe wiadomości