Czy mężczyźni celebrują Dzień Chłopaka? "Fakt, że ktoś pamięta o tej dacie, jest bardzo przyjemną sprawą"

Dziś Dzień Chłopaka
Źródło: Dzień Dobry TVN
Dzień Chłopaka to kolejna okazja, by złożyć najlepsze życzenia wszystkim panom. Pojawia się jednak pytanie, czy mężczyźni obchodzą takie uroczyste chwile i czy w ogóle o nich pamiętają? Aktorzy Mateusz Banasiuk i Rafał Zawierucha oraz model Jakob Kosel w Dzień Dobry TVN opowiedzieli, jak mógłby wyglądać ich wymarzony Dzień Chłopaka.

Czy panowie obchodzą Dzień Chłopaka?

30 września przypada Dzień Chłopaka. Czy jest to ważne święto dla mężczyzn? Dla Rafała Zawieruchy tak, ponieważ w jego rodzinnym domu zawsze pamiętało się o tym wydarzeniu.

- Moja mama celebrowała, a później moje siostry. Kiedyś nie było komórek, social mediów, dawniej mówiło się życzenia na żywo. Obchodzę święta, momenty, uroczystości, ponieważ to jest czas twój i twoich bliskich - podkreślił aktor.

Zgodził się z nim Jakob Kosel, który też obchodzi Dzień Chłopaka. - Celebruję takie święta, ale im bardziej są takie zwykłe, normalne, tym dzień staje się przyjemniejszy. Sam fakt, że ktoś pamięta o tej dacie, jest bardzo przyjemną sprawą, że ktoś ci składa życzenia, daje ci prezent - mówił influencer.

W opozycji do Rafała i Jakoba stanął jednak Mateusz Banasiuk. - Ja w przeciwieństwie do moich kolegów nie obchodzę Dnia Chłopaka. Dopiero dzięki wam dowiedziałem się, że jest takie święto - wyznał aktor.

Dla niego prawdziwym świętem jest premiera filmowa lub teatralna - Dlatego odpuszczam sobie urodziny, Sylwestra też nie świętuję. Ostatnie urodziny spędziłem w pracy w teatrze i nagle na koniec spektaklu cała widownia wstała zaśpiewała mi "Sto lat!". Lubię dostawać życzenia, prezenty, ale nie lubię robić szumu wokół siebie akurat w tej sytuacji. Ja zawsze zapominam o urodzinach wszystkich moich bliskich - zwierzył się Banasiuk.

Jaki powinien być wymarzony Dzień Chłopaka?

Okazuje się, że panowie nie mają wygórowanych życzeń, dotyczących świętowania tego dnia. Co zatem jest dla nich najważniejsze?

- Idealny Dzień Chłopaka to taki, żebyśmy go mile wystartowali, bardzo lubię dostawać. I może wyjście na jakieś gokarty. Im więcej okazji, tym więcej pięknych momentów, kiedy możesz spędzić czas z rodziną - stwierdził Kosel.

Rafał chciałby celebrować ten moment z ukochaną osobą. - Kiedy dajemy sobie czas, siebie nawzajem, szczęście. Tak powinno być codziennie. Codziennie powinniśmy być szanowani, tolerancyjni i kochani - zaznaczył Zawierucha.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości