Dua Lipa i Anwar Hadid znaleźli oryginalny sposób na spędzanie kwarantanny. Niewiele osób by się na to zdecydowało

Dua Lipa
Dzień Dobry TVN
Dua Lipa i Anwar Hadid wspólnie spędzają kwarantannę i świetnie bawią się w swoim towarzystwie. Młodzi zakochani maksymalnie wykorzystują każdą chwilę i nie narzekają na nudę. Piosenkarka regularnie dokumentuje spędzony z ukochanym czas i szokuje fanów kolejnymi metamorfozami.

Kolorowa kwarantanna

Piosenkarka Dua Lipa i model Anwar Hadid niedawno świętowali pierwszą rocznicę związku. Para spędza kwarantannę w Londynie i cieszy się wspólnie spędzonymi chwilami. Oboje wielokrotnie przyznawali, że świetnie się ze sobą dogadują i bardzo doceniają dodatkowy czas, który mogą sobie poświęcić.

Młodzi zakochani chętnie chwalą się swoim uczuciem w mediach społecznościowych. W niedawnym wywiadzie dla brytyjskiego Vogue’a wokalistka wyznała, że od początku domowej izolacji Anwar regularnie farbuje jej włosy i przyznała, że cotygodniowa metamorfoza stała się swego rodzaju rytuałem pary.

Anwar farbuje mi włosy na różne kolory – różowy, pomarańczowy, czerwony. Co tydzień inny kolor

– powiedziała piosenkarka.

Dua Lipa i Anwar Hadid

Piosenkarka i model spotykają się już od roku. Z okazji rocznicy Dua opublikowała na swoim Instagramie serię wspólnych zdjęć z ukochanym.

Dua Lipa w Dzień Dobry TVN

Niedawno artystka udzieliła wywiadu naszej reporterce Gabi Drzewieckiej. Opowiadała m.in. o presji, jakiej była poddawana, a także o swoich planach.

Zobacz też:

Męskie Granie 2020. Daria Zawiałow, Król i Igo w utworze „Świt”

Dua Lipa w szczerej rozmowie z Gabi Drzewiecką: "To rodzice najbardziej wpłynęli na mój gust muzyczny"

Kontrowersje wokół najnowszej piosenki Roksany Węgiel i Małego TGD. Jakie zarzuty padają pod adresem artystów?

Autor: Agata Polak

podziel się:

Pozostałe wiadomości