Dua Lipa i Anwar Hadid znaleźli oryginalny sposób na spędzanie kwarantanny. Niewiele osób by się na to zdecydowało

Dua Lipa

Dua Lipa i Anwar Hadid wspólnie spędzają kwarantannę i świetnie bawią się w swoim towarzystwie. Młodzi zakochani maksymalnie wykorzystują każdą chwilę i nie narzekają na nudę. Piosenkarka regularnie dokumentuje spędzony z ukochanym czas i szokuje fanów kolejnymi metamorfozami.

Kolorowa kwarantanna

Piosenkarka Dua Lipa i model Anwar Hadid niedawno świętowali pierwszą rocznicę związku. Para spędza kwarantannę w Londynie i cieszy się wspólnie spędzonymi chwilami. Oboje wielokrotnie przyznawali, że świetnie się ze sobą dogadują i bardzo doceniają dodatkowy czas, który mogą sobie poświęcić.
Młodzi zakochani chętnie chwalą się swoim uczuciem w mediach społecznościowych. W niedawnym wywiadzie dla brytyjskiego Vogue’a wokalistka wyznała, że od początku domowej izolacji Anwar regularnie farbuje jej włosy i przyznała, że cotygodniowa metamorfoza stała się swego rodzaju rytuałem pary.

Anwar farbuje mi włosy na różne kolory – różowy, pomarańczowy, czerwony. Co tydzień inny kolor

– powiedziała piosenkarka.
Wyświetl ten post na Instagramie.

The brighter the hair the closer to god

Post udostępniony przez DUA LIPA (@dualipa)

Wyświetl ten post na Instagramie.

?????

Post udostępniony przez DUA LIPA (@dualipa)

Wyświetl ten post na Instagramie.

orangina quarantina?

Post udostępniony przez DUA LIPA (@dualipa)

Dua Lipa i Anwar Hadid

Piosenkarka i model spotykają się już od roku. Z okazji rocznicy Dua opublikowała na swoim Instagramie serię wspólnych zdjęć z ukochanym.

Dua Lipa w Dzień Dobry TVN

Niedawno artystka udzieliła wywiadu naszej reporterce Gabi Drzewieckiej. Opowiadała m.in. o presji, jakiej była poddawana, a także o swoich planach.
Zobacz też:
Autor: Agata Polak

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości