Gwiazdy

Przemek Kossakowski i Janek Skiba z "Down The Road" w roli prelegentów. "To było coś więcej, coś ponad"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/Getty Images

Janek Skiba, uczestnik programu "Down The Road" wraz z Przemkiem Kossakowskim poprowadzili prelekcję. Duet opowiedział o przeżyciach związanych z programem. Jakimi historiami podzielili się z publicznością i jak Janek poradził sobie w roli prelegenta, zdradził Kossakowski.

Janek Skiba z "Down the road" opowiedział o kulisach programu

Janek Skiba wraz z Przemkiem Kossakowski wystąpili w ramach Festiwalu "Włóczykij", jako prelegenci. Uczestnik i prowadzący opowiedzieli o kulisach programu "Down The Road".

- Mówiliśmy, czym to doświadczenie dla nas było, jak pod jego wpływem zmieniło się nasze rozumienie, nasze życie i w końcu my sami. Co daliśmy od siebie i co w zamian otrzymaliśmy - zrelacjonował Kossakowski.

Dziennikarz nie ukrywał, że bardzo ważnym doświadczeniem był dla niego występ z Jankiem u boku. Jak podkreślił, po Polsce z wystąpieniami jeździ bardzo często, jednak tym razem to było coś wyjątkowego.

- Bo oto miałem przywilej prowadzić prelekcje wraz z mądrym, błyskotliwym, charyzmatycznym mężczyzną, zabierającym głos w imieniu społeczności, która cały czas jest w naszym kraju mało słuchana . I robi to wszystko ze swadą showmana, ciekawie, zajmująco, bez moralizowania i z wielkim dystansem do samego siebie. Oprócz tego Janek robił wiele, aby mnie skompromitować i kilka razy mu się to, ku uciesze zgromadzonych, udało - relacjonował na Instagramie Kossakowski.

Okazuje się, że Panowie nie mieli szczegółowego scenariusza, a cała prelekcja była improwizacją.

"Down The Road. Zespół w trasie" - o czym jest program?

"Down The Road. Zespół w trasie" to program, w którym Przemek Kossakowski wyrusza w podróż wraz z kilkoma osobami z zespołem Downa. Codziennie czekają na nich liczne przygody oraz trudności życia codziennego, które wspólnie próbują pokonać. Uczestnicy doświadczają rzeczy, które dla innych wydają się oczywiste i na wyciągnięcie ręki. Ten program przełamuje też opinie jakie ludzie mają na temat osób z zespołem Downa. Do tej pory stacja TTV wyemitowała dwa sezony.

Zobacz wideo: Uczestnicy programu "Down The Road 2" o swojej przygodzie

>>> Zobacz także:

Opieka nad zwierzętami podczas urlopu. Na co zwrócić uwagę, szukając hotelu dla psów i kotów?

Jak pozbyć się z domu mrówek? "One zawsze znajdą drogę do naszego pożywienia"

Utrzymanie dziecka w Polsce kosztuje coraz więcej. Ile średnio pieniędzy wydają rodzice i opiekunowie?

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości