Gwiazdy

Daria z "Down the Road 3": "Chcemy pokazać w telewizji, co czujemy"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Daria o programie "Down the Road"

Bohaterowie programu "Down the Road. Zespół w trasie" już po raz trzeci podbijają serca widzów TTV. Osoby z zespołem Downa pokazują w nim, jak wygląda ich życie i jak odbierają otaczającą ich rzeczywistość. Daria, uczestniczka, nie ma wątpliwości, że show ma wyjątkową misję.

"Down the Road 3" - Daria

Osoby z zespołem Downa wraz z Przemkiem Kossakowskim wyruszyły w niezapomnianą podróż do Turcji, gdzie pokonywały własne słabości i nawiązywały piękne relacje i przyjaźnie. Jedną z uczestniczek trzeciej edycji jest Daria, która w programie pokazała, że w wielu kwestiach jest zupełnie samodzielna, a przy tym ma ogromne poczucie humoru.

- Tak, to prawda. Jest tak, że uśmiechamy się, przytulamy do wszystkich. Po prostu to chcemy pokazać innym w telewizji, co czujemy, jaka to jest dla nas przyjemność - powiedziała Daria w rozmowie z Justyną Piąstą, reporterką dziendobry.tvn.pl.

Pokonywanie barier w "Down the Road"

Przemek Kossakowski niedawno wyznał nam, że praca na planie programu jest bardzo trudna i wyczerpująca, ponieważ show realizowane jest bez przerwy przez 18 dni. Bycie w ciągłej podróży potrafi być naprawdę męczące, ale uczestnicy dają z siebie wszystko.

- Kiedy jesteśmy z ekipą, gdzieś jedziemy w busie, to nie można powiedzieć, że nie chce mi się wysiadać, bo bolą mnie nogi i nie chcę iść. Po prostu trzeba wysiąść i pokazać to, co mamy pokazać. Trzeba było się rozwijać - podkreśliła Daria.

"Down the Road 3" - gdzie i kiedy oglądać

Trzeci sezon "Down the Road. Zespół w trasie" emitowany jest na antenie TTV w każdą niedzielę o godz. 22:00. Odcinki dostępne również są w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości