Gwiazdy

Dorota Wellman została wszechmocną w dziennikarstwie. Doceniono ją za wrażliwość i mądrość

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Dorota Wellman została nominowana i wygrała w plebiscycie #Wszechmocne za swoją pracę dziennikarską. Kobiety, które na nią głosowały, określiły ją jako bezkompromisową, mądrą i wrażliwą. Mateusz Hładki w trakcie przeglądu wydarzeń w showbiznesie zaprezentował statuetkę prowadzącej Dzień Dobry TVN.

Dorota Wellman została wyróżniona

Plebiscyt #Wszechmocne organizowany jest przez serwis WP Kobieta. Jedna z kategorii nazywa się #Wszechmocne w dziennikarstwie. I właśnie w niej wyróżniona została Dorota Wellman, bo jak wspominały czytelniczki nie ma dla niej tematów tabu.

- Gratulacje. Nikomu się nie należało tak, jak naszej Dorocie - powiedziała Gosia Ohme.

- Zdecydowanie tak. Od zawsze wszechmocna Dorota Wellman. Wielkie brawa - dodał Mateusz Hładki.

Statuetki zostały rozdane już kilka dni temu, ale właśnie teraz ta dla prowadzącej Dzień Dobry TVN dotarła do naszej redakcji. W tej kategorii nominowane były także: Grażyna Torbicka, Magda Mołek, Katarzyna Górniak, Magdalena Grzebałkowska i Ewa Winnicka.

Dorota Wellman inspiruje

Dorota Wellman nie tylko jest współprowadzącą program Dzień Dobry TVN, ale jest także gospodynią "Inspirujących kobiet" w TVN Style.

Spotyka się z kobietami, które odnoszą sukcesy, radzą sobie z przeciwnościami losu, są silne, niezależne, a nawet zmieniają świat. Nowe odcinki programu można oglądać w TVN Style oraz w Playerze.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości