Gwiazdy

Dorota Wellman świętuje urodziny. "Mam 60 lat, ale mam to w d... centralnie"

Gwiazdy

Dorota Wellman nie kryła zaskoczenia, kiedy podczas programu na żywo, ze studiem połączył się Krzysztof Zalewski i zaśpiewał dla niej piosenkę. Ale to nie jedyny prezent, jaki Sandra Hajduk i Marcin Prokop zorganizowali dla swojej redakcyjnej koleżanki. Przyjaciele Doroty nagrali dla niej urodzinowe wideo, w którym wymieniają, za co ją kochają.

Dorota Wellman kończy 60 lat

Gwiazda naszego programu wraz z Marcinem Prokopem od 14 lat tworzą jeden z ulubionych duetów widzów Dzień Dobry TVN. Oboje wiele sobie zawdzięczają i jak wielokrotnie przyznawali, nie wyobrażają sobie innych partnerów do współprowadzenia śniadaniówki.

Zatem spędzanie urodzin w pracy w najmilszym towarzystwie musi być ogromną przyjemnością. W studiu obecna była także Sandra Hajduk, która kończąc segment show-biznesowy, zapowiedziała tajemnicze wideo, które okazało się niespodzianką urodzinową dla solenizantki.

"Za co kochamy Dorotę Wellman?"

Na to pytanie odpowiedzieli przyjaciele dziennikarki, którzy zaangażowali się w urodzinową akcję. W wysłanych do naszej redakcji nagraniach komplementowali Dorotę. Zobaczcie, co powiedzieli:

- Za całokształt, a dokładniej za kształt, bo w ciele chucherka nie zmieści się wielkie serce . A Dorota ma wielkie serce, którym potrafi się dzielić - Bartek Jędrzejak.

- Za kompletne unikatowe połączenie delikatności i konkretu - Grażyna Wolszczak.

- Za wszystko, kocham ją holistycznie - Eryk Matuszkiewicz.

- Za to, że Ty nam bardzo często mówisz, że nas kochasz. Za to, że czujemy się bardzo ważne przy Tobie - siostra Eliza i siostra Tymka.

- Nie ma u niej stanów pośrednich. Ona jest jak ogień i woda. Jak kocha, to kocha jak ogień - gorąco, mocno, kochanie, altruistycznie i hojnie - Kalina Kuriata-Białek.

- Chciałbym Ciebie wziąć i mocno przytulić - Jurek Owsiak.

Jolanta Kwaśniewska poszła o krok dalej i ułożyła dla Doroty wiersz:

W mieście w Warszawie mieszkała dziewczyna, miała psa, męża i kota oraz na imię Dorota. Miała także Prokopa, co wyrósł na kawał chłopa. Kochała ją Polska cała, bo przecież nie zakała. Była kochana, miła i szczodra i czyniła wiele dobra. Doroto, w 60. urodziny dużo zdrowia życzymy, szczęścia i pomyślności i już się wpraszamy w gości

Dorota Wellman nie kryła wzruszenia, ale nie spodziewała się, że to jeszcze nie koniec urodzinowych atrakcji.

- Dziękuję bardzo, w tym filmie pojawili się wszyscy ludzie, których kocham bardzo. Tu jest Marcin, którego kocham i traktuje go trochę jak syna, a trochę jak brata młodszego. Jestem wzruszona bardzo. Mam 60 lat, ale mam to w d... centralnie - powiedziała gwiazda Dzień Dobry TVN.

Krzysztof Zalewski zagrał dla Doroty Wellman

Wkrótce po wideo z życzeniami od przyjaciół, wirtualnie w naszym studiu pojawił się Krzysztof Zalewski.

- Kilka dni temu zadzwoniła do mnie Sandra Hajduk z pytaniem, czy jest artysta, którego Dorota ceni najbardziej. No i wymyśliliśmy... - zaczął Marcin Prokop.

- Ja tylko powiem, że nie byłabym sobą, gdybym trochę rock'n'rolla tutaj nie przyniosła - dodała Sandra Hajduk.

Krzysztof Zalewski wykonał specjalnie dla Doroty wielki przebój zespołu The Beatles "Birthday". Po zakończonym występie także i artysta złożył życzenia dziennikarce.

- Wszystkiego najlepszego z głębi serca. Szczęśliwa bądź - powiedział Krzysztof Zalewski.

Dorota nie kryła wzruszenia.

- Dziękuję wam bardzo. Pięknie niespodzianki. Najładniejszy prezent na świecie dostałam. Był to Krzysztof Zalewski - podsumowała prowadząca.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości