Gwiazdy

Remont Doroty Szelągowskiej nie spodobał się bohaterom programu. "To było ciężkie przeżycie"

Gwiazdy

Dorota Szelągowska od lat projektuje, remontuje i urządza mieszkania Polaków, a od pewnego czasu prowadzi także program "Totalne remonty Szelągowskiej". Choć uchodzi za autorytet w sprawach dekoracji wnętrz, okazuje się, że i jej zdarzają się wpadki. Wyznała, że reakcja właścicieli jednego z mieszkań, była dla niej "strasznym policzkiem".

Dorota Szelągowska o wpadce w programie

Dorota Szelągowska urządziła już setki domów i to nie tylko klientów, którzy korzystają z usług jej biura, ale także uczestników programów, w których jest gospodynią. Dotychczas projektantka prowadziła "Dorota Was urządzi" i "Domowe rewolucje", a aktualnie realizuje drugi sezon "Totalnych remontów Szelągowskiej" . Choć w programach widzimy liczne remonty zakończone sukcesem, okazało się, że zaliczyła także porażkę.

- Raz na kilkaset programów, które już zrobiliśmy, rzeczywiście była sytuacja, gdzie bohaterom nie do końca spodobał się remont . Potem co prawda zmienili zdanie, ale dla nas to był straszny policzek . Chodziliśmy do tyłu przez dwa tygodnie, bo ten finał i ta radość u ludzi to jest tak naprawdę paliwo napędowe na kolejne remonty - wyznała w rozmowie z "Galą".

Dorota Szelągowska wspomina wpadkę

Owy incydent utkwił jej w pamięci, ponieważ niezadowolenie bohaterów programu było dla niej bolesnym ciosem. Ani Dorota Szelągowska, ani członkowie jej remontowej ekipy nie byli na to przygotowani. Choć włożyli sporo serca w projekt, nie trafili w gusta uczestników. Obecnie mają nadzieję, że taka sytuacja już nigdy jej się nie przytrafi.

- Mam nadzieję, że to się nigdy nie powtórzy . Natomiast mogę powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, żeby on się spodobał i rzeczywiście zrobiliśmy tak, jak państwo chcieli, ale ludzie też są różni. To było ciężkie przeżycie - dodała Dorota Szelągowska.

Wielu zaskoczyło wyznanie projektantki, ponieważ słynie ona z tego, że zawsze zwraca uwagę na potrzeby uczestników, jednocześnie korzystając z bardzo uniwersalnych i sprawdzonych rozwiązań. Inni docenili jej szczerość.

- Piękne jest to, że się w taki sposób przyznaje do tego i o tym opowiada, aczkolwiek ucina skrzydła na pewno coś takiego - stwierdził Andrzej Sołtysik.

- A mnie to pociesza, że nawet Dorota Szelągowska czasami ma jakieś małe wpadki - dodała Sandra Hajduk.

Gdzie oglądać programy z Dorotą Szelągowską?

Programy: "Dorota was urządzi", "Totalne remonty Szelągowskiej", "Domowe rewolucje" czy "Dorota inspiruje" oraz wiele innych związanych z aranżacją wnętrz możecie oglądać na player.pl.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości