Gwiazdy

Oszuści podający się za policjantów chcieli wyłudzić pieniądze od Dominiki Gwit. "Ci ludzie są bezwzględni"

Gwiazdy

Dominika Gwit postanowiła nagłośnić przykrą sytuację, która ostatnio ją spotkała. Zadzwonił do niej oszust, który podał się za policjanta. Aktorka w porę zareagowała.

Dominika Gwit omal nie została oszukana przez telefon

Sposobów na wyłudzenie pieniędzy jest wiele. Dominika Gwit poinformowała swoich fanów na Instagramie, że ostatnio sama prawie padła ofiarą naciągaczy. Oszuści zadzwonili do niej, a następnie podali się za policjantów.

- Facet mówi, że właśnie w tej chwili ktoś chce się włamać na moje konto. Czyli, informuje mnie o zagrożeniu i podaje się za człowieka, który jest w stanie mnie z tego wybawić - relacjonuje aktorka na nagraniu.

Dzwoniący przedstawił się Jako Arkadiusz Nowicki, a następnie podał rzekomy numer swojej odznaki policyjnej - KP74139. W tym samym czasie poprosił ją o połączenie z numerem *112, w celu weryfikacji jego danych. Drugi mężczyzna potwierdził zgodność imienia i nazwiska kolegi z numerem odznaki. W momencie, kiedy pojawiły się pytania o lokaty bankowe i stan konta, Gwit zorientowała się, że coś jest nie tak.

- Uważajmy na osoby starsze. Ci ludzie są bezwzględni. Nie podawajmy żadnych informacji - apeluje aktorka do obserwatorów.

Dominika Gwit przestrzega fanów

Gwiazda od razu zgłosiła nieprzyjemną sytuację na policję. Jak się dowiedziała, tego samego dnia wiele osób otrzymało już podobne telefony.

Bądźmy czujni. Jeżeli dzwoniący już na wstępie mówi, że nikt nie może być teraz obok nas i podsłuchiwać, to znak że najprawdopodobniej mamy do czynienia z naciągaczem.

Dominika Gwit rozebrała się "w kobiecym interesie"

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości