Gwiazdy

Dominik Strzelec ponownie w "Usterce". "Każdego dnia spoglądałem na telefon - zadzwonią, nie zadzwonią"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
„Usterka”, czyli przygody z fachowcami - poprawka
Dzień Dobry TVN„Usterka”, czyli przygody z fachowcami - poprawka

Dominik Strzelec po trzyletniej przerwie powraca do programu "Usterka". Prowadzący znów będzie bacznie obserwował fachowców wykonujących zlecenia. Czego widzowie mogą się spodziewać w nowym sezonie?

Program "Usterka", czyli przygody z fachowcami

"Usterka" to niezbędnik dla wszystkich zainteresowanych remontami, a szczególnie fachowcami, których kulisy pracy - z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru – czasami warto podglądać. W programie do awarii zapraszani są specjaliści, a ukryta kamera dokładnie śledzi każdy ich ruch. Wszystkiemu przyglądają się prowadzący program. W tej roli m.in. powracający na antenę TTV Dominik Strzelec.

- To była mocna przygoda. Z wielką przyjemnością wróciłem do programu. Każdego dnia spoglądałem na telefon - zadzwonią, nie zadzwonią. Była trzyletnia rozłąka. Zawodowo nie byłem w stanie tego pogodzić - mówił specjalista w Dzień Dobry TVN.

Dominik Strzelec łudził się trochę, że na przestrzeni ostatnich lat sytuacja się zmieniła. Niestety, tak się nie stało. "Fachowcy" znów są w formie. – To jest słodko-gorzki powrót. Myślałem, że tak duży boom na rynku budowlanym, nieruchomości, gdzie tyle pracy jest, tyle doświadczenia można nabrać, sprawi, że jednak coś się zadzieje. Niestety, niezmiennie jest tak samo. Trochę śmiesznie, trochę smutno. Tak już chyba będzie - przyznał.

Jak zatem znaleźć dobrego fachowca? – Myślę, że pocztą pantoflową. Rekomendacja znajomych jest fajna. Chyba kluczowa, ale pod jednym warunkiem, że znajomi mają podobny próg wrażliwości na detal, może troszeczkę zmysł, gust. To bardzo ważne, żeby jednak wspierać się opinią, sugestią ludzi, którzy bazują na tym samym poziomie - doradził prowadzący program "Usterka".

Dominik Strzelec o fachowcu w jego domu

Choć Dominik Strzelec jest złotą rączką, to sam również czasami korzysta z pomocy fachowców. Okazuje się jednak, że w tym przypadku sprawa nie jest taka prosta, bo niektórzy obawiają się prowadzącego "Usterki".

– Do gazu się nie tykam. Żona wzięła więc fachowca do kotła gazowego. Kiedy mnie nie było, ona zamawiała. Wracam, otwieram drzwi i gdy facet mnie zobaczył, powiedział: "Nie ma k.... mowy". Nie chciał. Siłą niemalże ściągnąłem go do domu. Trochę kosztowało go to nerwów, ale jest świetnym fachowcem - brzmiała anegdota.

"Usterka" - gdzie i kiedy oglądać?

6 września seria licząca 30 odcinków zadebiutowała na antenie TTV. Premierowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do czwartku o godz. 18:05. Program dostępny również będzie w serwisie Player.pl.

Przypomnijmy, że specjalista w swoich rękach ma nie tylko "Usterkę", ale prowadzi też drugi program "Polowanie na ogród", który emitowany jest na antenie HGTV w niedziele o 10:30.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości