Gwiazdy

Saszan musiała wyprowadzić się z własnego mieszkania. "To była pierwsza bomba w moim życiu''

Gwiazdy

Reporter:
Nastazja Bloch
Saszan remontuje mieszkanie
Saszan remontuje mieszkanie Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Nowe mieszkanie, wymagający teledysk i wielka miłość do Bartka i Krzysztofa. W życiu Saszan pojawiło się wiele zmian i zwrotów akcji. Czym są one spowodowane? O tym opowiedziała nam główna bohaterka.

Saszan – życiowe zmiany. Dlaczego musiała się wyprowadzić?

Rok 2022 zaczął się dla Saszan w wyjątkowy sposób. W sylwestrową noc artystka przyjęła oświadczyny, a szczęśliwą nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych. Gwiazda powoli zaczęła przygotowania do ślubu z ukochanym Bartkiem. Po drodze czekało na nią jednak wiele przeszkód.

Jak się okazało, w tym roku szczęśliwa para postanowiła wyremontować mieszkanie wokalistki. Ta wymarzyła sobie, aby dominował w nim welur. Niestety Saszan nie zdawała sobie sprawy, że jest uczulona na kurz i roztocza, które lubią tego typu materiały. Zanim do gwiazdy dotarł ten smutny fakt, obawiała się, że to uczulenie na kota. Bowiem niedawno para adoptowała kotka imieniem Krzysztof.

To była pierwsza bomba w moim życiu. Nie zdawałam sobie sprawy, na co się piszemy. U mnie skończyło się to tak, że finalnie musieliśmy z tego mieszkania się wyprowadzić, bo ja wymarzyłam sobie wszystko w welurze. Okazało się, że jestem uczulona na roztocza i kurz, który się bardzo zbiera na takich materiałach i że nie mogę mieć tapicerowanej ściany nad łóżkiem. To tak źle działa na moje gardło, że utrudnia mi śpiewanie. 

Para nie pomieszkała więc długo we własnych czterech kątach. Rozwiązaniem okazała się przeprowadzka do wynajmowanego mieszkania.

- Teraz przeczekujmy ten moment, bo nie jesteśmy gotowi na nowy remont. To jest moment odpoczynku.

W tak zwanym międzyczasie wokalistka cały czas rozmyśla o ślubie. Jak zdradziła, nie wie jeszcze, kiedy odbędzie się ceremonia. Obecnie jest na etapie szukania odpowiedniego miejsca.

- Ustaliliśmy na ten moment, że miejsca oglądam ze swoją świadkową, a jemu wszystko jedno. Niestety wszystko się obsuwa. Ciężko sprostać moim marzeniom - stwierdziła.

Saszan – muzyczne nowości

Saszan przez ostatnie miesiące pracowała nad nowym utworem i teledyskiem, który był kręcony w Tunezji. Wokalistka samodzielnie wymyśliła stylizację, fryzury oraz odpowiedzialna była za montaż.

- Jest to moje dziecko, które powstało z pomocą operatora i reżysera. Trafiliśmy na ogromne upały, nagrywaliśmy teledysk w słońcu, było 50 stopni. Tunezja dała nam w kość, ale było pięknie - wspomina Saszan.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik / East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości