Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski o swojej nowej płycie: "Jeśli tak smakuje koniec, mogę kończyć się cały czas"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Dawid Kwiatkowski złożył na ręce swoich fanów kolejny studyjny album. W dniu premiery nowego krążka artysta opublikował w mediach społecznościowych wyjątkowy wpis. Opowiedział w nim o emocjach, które towarzyszyły mu podczas pracy nad płytą, podziękował też swoim słuchaczom za wsparcie.

Nowa płyta Dawida Kwiatkowskiego

Dorobek artystyczny Dawida Kwiatkowskiego powiększył się o kolejny studyjny album. Nowa płyta miała swoją premierę 29 października br., jednak fani wokalisty już wcześniej mieli okazję zapoznać się z trzema singlami zapowiadającymi krążek. Utwory "Nieważne", "Bez Ciebie" oraz "Proste" błyskawicznie podbiły serca miłośników twórczości 25-letniego muzyka. Znalazły się także na czołowych pozycjach list przebojów.

Dawid Kwiatkowski stał się idolem wielu młodych ludzi. Artysta wielokrotnie podkreślał, jak wielką rolę odgrywają w jego życiu fani. Premiera nowego albumu okazała się idealną okazją do tego, by po raz kolejny zwrócić się do nich pełnymi wdzięczności słowami.

Zobacz wideo: Ważne decyzje w życiu Dawida Kwiatkowskiego

Ważne decyzje w życiu Dawida Kwiatkowskiego
Ważne decyzje w życiu Dawida Kwiatkowskiego Dzień Dobry TVN/x-news

Dawid Kwiatkowski o nowej płycie

Na instagramowym profilu Dawida Kwiatkowskiego pojawił się rozległy wpis, będący swoistym podsumowaniem kolejnego rozdziału na ścieżce kariery. Artysta szczerze opisał w nim uczucia, które ani na chwilę nie opuszczały go podczas pracy nad nowym krążkiem. Zwrócił się także do swoich fanów, dziękując im za cenne wsparcie.

Stało się. Oddałem Wam wszystkie swoje emocje i myśli, które towarzyszyły mi przez ostatnie dwa lata. Gdzie zaprowadzi mnie ta płyta? Jeszcze nie wiem, ale przystanki, na których z nią już byłem, były bardzo wygodne. Mówili, że to koniec, że już wystarczy i mój czas minął - jeśli tak smakuje koniec, mogę kończyć się cały czas. Nie byłoby tej płyty, gdyby nie praca wielu ludzi - zanim osobiście to zrobię, już teraz mówię wielkie DZIĘKUJĘ! Dziękuję również moim fanom - zmieniliście moje życie na lepsze i cały czas utwierdzacie mnie w przekonaniu, że wypowiadane często z Waszych ust "na zawsze", to nie puste słowa. Miłego słuchania, trochę nie wierzę, że to się dzieje, wiecie?

- napisał Dawid Kwiatkowski w poście, wywołując tym samym prawdziwą lawinę komentarzy. Okazuje się, że wzruszenie związane z wydaniem nowej płyty towarzyszy nie tylko samemu muzykowi, ale także wszystkim entuzjastom jego twórczości.

"Jestem tak dumna, że nie da się tego opisać, wspaniały rozwój", "Cieszę się, że możemy przeżywać te emocje z Tobą", "Chciałabym tylko powiedzieć, że jestem naprawdę wzruszona, łzy leciały mi ciurkiem, z dumy oczywiście", "Dziękujemy", "Przepiękny album" - czytamy komentarze internautów.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości