Gwiazdy

Tom Hanks zaskoczył parę podczas ślubu. Takiej ceremonii nikt nie mógł zaplanować

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Tom Hanks

Tom Hanks to jeden z nielicznych aktorów światowej klasy z nieskazitelną opinią. Dwukrotny zdobywca Oscara zaskoczył parę kobiet, które świętowały w gronie najbliższych swój ślub. Artysta nie pierwszy raz zrobił niespodziankę młodej parze. “To była wisienka na torcie”.

Tom Hanks na ślubie 

Aktor po raz pierwszy zaskoczył pewną parę nowożeńców w 2016 roku, gdy zobaczył ich podczas sesji ślubnej w Central Parku. Postanowił podejść, złożyć życzenia szczęśliwym małżonkom i wspólnie zapozować do kilku zdjęć. W 2018 roku odpowiedział na zaproszenie zakochanych z Alabamy. Choć nie mógł pojawić się na uroczystości, zaprosił parę na spektakl, w którym grał. Jak widać, słabość Hanksa do zakochanych osób jest ogromna. Podobna historia wydarzyła się na plaży przy molo w Santa Monica 22 października. 

Para zakochanych kobiet po ceremonii zaślubin świętowała swój wyjątkowy dzień w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Niespodziewanie pojawił się jeden z najbardziej znanych aktorów na świecie. Jak donosi portal today.com, świeżo upieczone małżonki na chwilę zaniemówiły, zanim zrozumiały, kto do nich podszedł. Obie panie usłyszały od artysty wiele miłych słów i komplementów.

Niespodzianka na ślubie - Tom Hanks zaskoczył gości

Tom Hanks niedawno sam miał powody do świętowania. Wraz ze swoją żoną Ritą Wilson obchodził 33. rocznicę ślubu. Na plaży w Santa Monica pojawił się niepostrzeżenie. 

"Oznajmił, że zauważył ceremonię i dał nam wiele komplementów. Po prostu powiedział, że wyglądamy pięknie. Dał nam rady dotyczące miłości i był tak pozytywny" – powiedziała Tashia Farries w rozmowie z portalem Today.com. Według pań, Tom Hanks spędził kilka minut na rozmowie i wspólnej sesji zdjęciowej.

Na filmie z ceremonii słychać gości, którzy wznoszą toast, krzycząc "To Woody!". To bezpośrednie nawiązanie do postaci z bajki, której aktor użyczył swojego głosu. Zakochane panie wymownie skomentowały sytuację "To była wisienka na torcie".

Zobacz też:

Nieznane oblicze Toma Hanksa. "Nie jest jednym z tych dziwnych aktorów"

Stylizacja na wesele w plenerze – podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

Tom Hanks pokonał koronawirusa. Teraz pomaga w wynalezieniu szczepionki

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości