Najnowsze

Nieznane oblicze Toma Hanksa. "Nie jest jednym z tych dziwnych aktorów"

Najnowsze

Autor:
Adam
Barabasz
Reporter:
Mateusz Jarosławski
Tom Hanks jakiego nie znamy

David Gardner jest autorem biografii Toma Hanksa. Nieznane szczegóły z życia hollywoodzkiego aktora zdradził w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską. Jaki jest naprawdę filmowy Forrest Gump?

Nieznane oblicze Toma Hanksa

Tom Hanks od wielu lat należy do czołówki najpopularniejszych aktorów świata. Aktor znany jest nie tylko z nagradzanych ról, ale również ze swoich niestandardowych - jak na hollywoodzką gwiazdę przystało - zachowań. Jedna z anegdot głosi, że znalazłszy dowód osobisty nieznajomej osoby, odesłał go z adnotacją: "nie rób tego nigdy więcej - Tom Hanks".

- To taki człowiek, z którym łatwo mi się identyfikować - wyjaśnia David Gardner. - Nie jest jednym z tych dziwnych aktorów ze srebrnego ekranu, którzy jedynie grają role swojskich i przyziemnych, a tak naprawdę są zupełnie inni. Z Tomem jest tak, że robi takie rzeczy, na które pewnie nie zdobyłoby się wielu z nas.

Niewiele osób wie, że za pogodnym usposobieniem aktora kryje się trudne dzieciństwo. Jego rodzice rozstali się, gdy był małym chłopcem, poznawał ich nowych partnerów oraz zyskiwał przyrodnie rodzeństwo. Bardzo wcześnie został ojcem, a następnie jego małżeństwo się rozpadło.

Maluch Toma Hanksa

Dla Polaków Tom Hanks zawsze będzie kojarzył się ze słynnym maluchem. Jego wpływ na społeczeństwo jest naprawdę olbrzymi.

- Myślę, że jest tego świadomy, ale jest też bardzo skromny, co bywa komiczne, bo jest prawdopodobnie najpopularniejszym aktorem generacji - wyjaśnia jego biograf. - Najfajniejszą częścią historii nie było nawet to, że samochód popłynął do Los Angeles, że on nie zostawił tej akcji samej sobie i osobiście pojawił się w polskiej ambasadzie, pozując do zdjęć, ale fakt, że doprowadził do powstania kolejnego samochodu, dzięki czemu pomógł charytatywnie dzieciom - podkreślił David Gardner.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie zobacz rozmowę Sandry Hajduk-Popińskiej w Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Reporter: Mateusz Jarosławski

Pozostałe wiadomości