Gwiazdy

Daria Zawiałow u Kuby Wojewódzkiego wspomina początki kariery. "Był taki czas, że musiałam śpiewać na weselach"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
TVNMateusz Banasiuk i Daria Zawiałow u Kuby Wojewódzkiego

Za nami kolejny odcinek show Kuby Wojewódzkiego. Na słynnej kanapie tym razem zasiedli wokalistka Daria Zawiałow i aktor Mateusz Banasiuk. Jak poradzili sobie z podchwytliwymi pytaniami prowadzącego?

Mateusz Banasiuk i Daria Zawiałow u Kuby Wojewódzkiego

Talk-show Kuby Wojewódzkiego to stały punkt ramówki TVN. Jego wywiady od lat odbijają się szerokim echem. Prowadzący nie boi się zadawać trudnych pytań, a goście starają się z nich wybrnąć. Gospodarz na swoich słynnych kanapach gościł już największych polityków, artystów czy influencerów.

We wtorek, 2 listopada widzowie obejrzeli odcinek z wyjątkowymi artystami: piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką Darią Zawiałow, która od kilku lat podbija polską scenę muzyczną i jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia, czyli Mateuszem Banasiukiem.

Zobacz wideo: 15 lat programu Kuby Wojewódzkie w TVN!

15 lat programu Kuby Wojewódzkiego w TVN!
Dzień Dobry TVN

Daria Zawiałow u Kuby Wojewódzkiego

Daria Zawiałow zdobyła serca wielu słuchaczy, a jej debiutancki album "A kysz!" w 2017 roku był prawdziwym hitem. W programie Kuby Wojewódzkiego piosenkarka opowiedziała o początkach swojej kariery, które nie zawsze były usłane różami. Co robiła, zanim zaistniała w show-biznesie?

Był taki czas, że musiałam śpiewać na weselach. Nie wstydzę się tego, trzeba było przecież jakoś zarabiać na chleb

Choć śpiewanie na weselach to normalna rzecz, sęk w tym, że repertuar Darii Zawiałow nie zawsze trafiał w gusta bawiących się gości. Śpiewała m.in. utwory Davida Bowiego czy Fugees.

- Ludzie nie zawsze byli zadowoleni. Czasami prosili, to jest bardzo, bardzo łagodne stwierdzenie, o coś innego. Były jednak i takie wesela, na których wszyscy się cieszyli, że gramy właśnie taką muzykę, a nie inną – przyznała.

Jak dodała, najbardziej inspiruje ją muzyka ze starszych dekad. Ostatnio nagrała również przebój Haliny Frąckowiak w nowoczesnej interpretacji do serialu "Pajęczyna". - Nie wybrałam go. Ten utwór został mi zaproponowany i powiedziałam : super, bardzo fajny - opowiadała.

Na koniec programu Dawid Zawiałow wykonała jeden z utworów Fugees, a Mateusz Banasiuk wybijał rytm na perkusji. Co jeszcze wydarzyło się u Wojewódzkiego? Zobacz na Player.pl.

Nowe odcinki Kuby Wojewódzkiego w każdy wtorek o godzinie 22:30 na antenie TVN.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości