Pierwsze zdjęcie Ozzy'ego Osbourne'a po ogłoszeniu choroby. Z czym zmaga się muzyk?

''Co nowego w show-biznesie?''
Na początku tego roku w mediach pojawiła się informacja ne temat stanu zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a. Okazało się, że muzyk cierpi na chorobę Parkinsona. Ostatnio fotoreporterzy uwiecznili wokalistę Black Sabbath na kilku zdjęciach, które w mgnieniu oka obiegły świat. Dlaczego?

Ozzy Osbourne cierpi na chorobę Parkinsona

Ozzy Osbourne to jedna z bardziej charakterystycznych postaci muzyki rockowej i heavymetalowej. Znamy go jako wieloletniego członka zespołu Black Sabbath, który z czasem postawił na karierę solową. Na swoim koncie ma dwa małżeństwa - z Thelmą Rilley (1971-1981) oraz Sharon Arden (dzisiaj Osbourne). Ta druga relacja trwa już od 38 lat. Na początku roku świat obiegła wiadomość dotycząca stanu zdrowia Ozzy'ego. Okazało się, że cierpi on na chorobę Parkinsona. Pomimo schorzenia artysta zapowiedział, że nie zamierza zniknać z show-biznesu, a jego żona wyznała, że zamierzają walczyć z chorobą.

Przez swoje problemy zdrowotne (muzykowi odnowiła się dawna kontuzja) w pierwszych miesiącach 2020 roku Ozzy musiał odwołać trasę koncertową. Szczegóły w materiale.

''Ozzy Osbourne zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, źródło: Cover Video/x-news

Ozzy Osbourne w 2020 roku

Nad postacią Ozzy'ego Osbourna pochyliła się w naszym showbiznesowym kąciku informacyjnym Sandra Hajduk. Nie bez powodu. Fotoreporterzy uchwycili muzyka w samochodzie na jednej z ulic w Los Angeles. Zrobione przez nich zdjęcia obiegły media na całym świecie. Wokalista wyraźnie się postarzał. Zrezygnował również ze swojego ikonicznego wizerunku, na który składały się okulary z kolorowymi szkłami i ciemne włosy. Uchwycono jego siwe pukle związane w kucyk i rysujące się na buzi zmęczenie. Taki widok muzyka wzbudził ogromne zaniepokojenie wśród jego fanów oraz dziennikarzy.

Witać też po jego twarzy, że choroba niestety postępuje. (…) Mam nadzieję, że to jest tylko przejściowy problem i Ozzy jeszcze nie raz na scenie stanie, bo to jest absolutna legenda

- mówiła w naszym programie Sandra Hajduk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Tomasz Oświeciński w wieku 21 lat stawiał na elegancję. Fani nie mogą go rozpoznać

Ruszyła druga edycja "Hotelu Paradise". Klaudia El Dursi: "Emocji będzie co niemiara, również tych pikantnych"

Beata Kozidrak w żałobie. Straciła bliską osobę

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości