Gwiazdy

Britney Spears prawie nago. "To naprawdę moja pupa. Żadnych filtrów"

Gwiazdy

Autor:
Luiza
Bebłot
Britney Spears

Britney Spears po raz kolejny zaszokowała fanów. Piosenkarka nagrała przed lustrem odważny filmik ze swoim udziałem. Gwiazda pozuje na nim bez biustonosza, w samych stringach. Nagraniem z łazienki postanowiła pochwalić się w sieci.

Britney Spears topless w łazience

Piosenkarka ma ostatnio powody do zadowolenia. Kilka dni temu okazało się bowiem, że ojciec chce zakończyć sprawowaną nad nią od 2008 roku kuratelę. Wniosek w tej sprawie wpłynął do sądu. - Pan Spears wielokrotnie powtarzał, że chce tylko tego, co najlepsze dla jego córki. Jeśli pani Spears pragnie zakończyć konserwatorium i wierzy, że poradzi sobie z własnym życiem, pan Spears uważa, że ​​powinna dostać tę szansę - można przeczytać w dokumentach. - Kuratela pomogła pani Spears przejść przez poważny kryzys życiowy, zrehabilitować i rozwinąć karierę oraz uporządkować jej finanse i sprawy osobiste - podkreślono.

Posiedzenie sądu w tej sprawie zaplanowano na 29 września. Oczekiwanie na decyzję sędziów Britney Spears najwyraźniej postanowiła umilić sobie robieniem odważnych nagrań. Filmikiem, na którym widzimy gwiazdę wyginającą się przed lustrem bez biustonosza i w mocno wyciętych figach, piosenkarka pochwaliła się na Instagramie.

- Oto film, abyście mogli zobaczyć, że to naprawdę moja pupa. Żadnych filtrów ani okrycia… to prawdziwa okazja !!!! - napisała piosenkarka.

Britney Spears pokazuje pośladki

Na opublikowanym w sieci nagraniu gwiazda pozuje w łazience. Stoi tyłem do lustra, mając na sobie jedynie czarne stringi. Jak dodała, filmik nagrała przy pomocy kijka do selfie. - Jest niezawodny - zapewniła w opisie.

To nie pierwszy raz, kiedy Britney chwali się swoim ciałem. Piosenkarka, która w grudniu skończy 40 lat, nie ukrywa, że jest z zadowolona z tego, jak wygląda.

- Założę się, że zastanawiasz się, po co wystawiam swoje ciało TERAZ. Urodziłam się na tym świecie naga. Chciałam zobaczyć siebie w jaśniejszy sposób. Nagą. Jestem piękną i wrażliwą kobietą. Nie zamierzam robić zdjęć topless do końca życia, bo to byłoby nudne, ale na pewno pomaga w danej chwili - tłumaczyła artystka w jednym ze swoich postów.

Nagość dziecka przy rodzicach. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Maja Hyży dziękuje fanom za wsparcie i wyznaje: "Nie wiem, jak sobie poradzę z tą stratą i bólem"

Adam Małysz poprowadził córkę do ołtarza. Do sieci trafił film ze ślubu i wesela Karoliny Małysz

Magda Boczarska ostro o kibicach przed meczem z Anglią. "Jest mi wstyd, że zupełnie tracimy poczucie człowieczeństwa". W komentarzach burza

Autor:Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości