Najnowsze

Adam Małysz poprowadził córkę do ołtarza. Do sieci trafił film ze ślubu i wesela Karoliny Małysz

Najnowsze

Autor:
Nastazja
Bloch

Niedawno media obiegła radosna nowina. Karolina Małysz wyszła za mąż. Kilka dni po ceremonii 23-letnia córka polskiego skoczka w sieci pochwaliła się nagraniem ze ślubu i wesela. Jak przebiegało wydarzenie? Fani są zachwyceni.

Karolina Małysz już po ślubie 

Karolina Małysz długo unikała blasku fleszy. Córka znanego skoczka tłumaczyła, że woli żyć w cieniu. Jakiś czas temu dziewczyna coraz chętniej zaczęła dzielić się w sieci życiem prywatnym. Jak wiadomo, od wielu lat jest w związku z Kamilem Czyżem. Para w 2019 roku zaręczyła się, a w 2021 wzięła ślub. Oficjalną informację w sieci przekazała mama Karoliny - Izabela Małysz.

No to już oficjalnie mam też syna!!!

Kilka dni po ślubie filmikiem z uroczystości podzieliła się także świeżo upieczona żona. Na nagraniu zobaczyć możemy niepublikowane wcześniej ujęcia, na których ojciec prowadzi córkę do ołtarza, para składa sobie przysięgę małżeńską, a także tańczy na sali weselnej.

Fani życzą dużo szczęścia i miłości

Filmik Karoliny zrobił w sieci prawdziwą furorę. Fani w komentarzach serdecznie gratulowali parze nowego etapu w życiu, a także życzyli dużo szczęścia i miłości. Głos zabrali również goście, którzy twierdzili, że było to najlepsze wesele, na jakim dotychczas byli. "Gratulacje jeszcze raz. Było idealnie!", "Cuuudnie! nie mogę doczekać się reszty! Przepiękny ślub i wspaniałe wesele! Najlepsze na jakim byłam, szczęścia dla Was i spełnienia marzeń", "Dużo miłości i żeby wszystkie dni były takie piękne jak ten", "Gratulacje, dużo miłości, zrozumienia i cierpliwości do siebie wam życzę" - pisali fani.  

Zobacz wideo:

Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Bławicki/East News

Pozostałe wiadomości