Brad Pitt zabrał nową sympatię na imprezę po premierze filmu. "Świetnie się razem bawią"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
People.com
Brad Pitt

Brad Pitt jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Hollywood. Jak podaje magazyn People, serce artysty znów jest zajęte. Wszystko za sprawą specjalistki z branży jubilerskiej Ines de Ramon. Co łączy go z 32-latką?

Brad Pitt ma nową dziewczynę?

Życie uczuciowe Brada Pitta budzi ogromne zainteresowanie mediów na całym świecie. W zeszłym miesiącu sieć obiegła informacja, że serce jednego z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood znów jest zajęte. Artysta zaczął pokazywać się u boku pięknej specjalistki z branży jubilerskiej Ines de Ramon.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

Jak czytamy na portalu People, gwiazdor zabrał nową dziewczynę na imprezę po premierze swojego nowego filmu "Babylon" w Los Angeles. Ponadto dziennikarze dotarli do źródła, które twierdzi, że relacja pary zaczyna robić się coraz poważniejsza. Para ma nawet spędzić razem Nowy Rok. - On czuje się przy niej bardzo swobodnie i świetnie się razem bawią - czytamy.

Kim jest Ines de Ramon?

Według informatorów People "Ines jest zabawna i otwarta", para uwielbia spędzać ze sobą czas, a Brad cieszy się ze spotkań z nową sympatią. Kobieta miała nawet powiedzieć swoim bliskim, że aktor "jest naprawdę słodki". Okazuje się, że Ines także ma za sobą trudne miłosne doświadczenia.

We wrześniu tego roku media obiegła informacja o jej separacji z aktorem polskiego pochodzenia Paulem Wesleyem. Para spotykała się 3 lata, a ich ślub odbył się zaledwie po kilku miesiącach znajomości.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: People.com

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images / Frazer Harrison / Staff

Pozostałe wiadomości