Bracia Królikowscy zdradzili kulisy życia rodzinnego. "Nie poznaliście jeszcze Marceliny"

Bracia Królikowscy – Janek, Antek i Ksawery
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska doczekali się pięciorga dzieci - trzech synów: Antoniego, Jana i Ksawerego oraz dwóch córek: Marceliny i Julii. W Dzień Dobry TVN gościliśmy braci "klanu Królików", którzy opowiedzieli o swojej relacji oraz zbliżającym się festiwalu. Żartów i zabawnych komentarzy nie brakowało.

6. edycja Festivalu CZPL im. Pawła Królikowskiego

Bracia Królikowscy: Antek, Janek i Ksawery do studia Dzień Dobry TVN przybyli w jednakowych koszulkach z logiem Festivalu CZPL im. Pawła Królikowskiego, który w tym roku odbędzie się w dniach 23-25 lipca. – To wydarzenie, które organizujemy już po raz szósty jako rodzina, odbędzie się w Kudowie-Zdroju, wspaniałym miejscu na Dolnym Śląsku, najlepszym kurorcie na świecie. Jest to festiwal polsko-czeski, ponieważ to miasto na granicy tych dwóch państw. (...) Będzie naszpikowany fajnymi wydarzeniami. Wystąpią tacy artyści, jak: Stanisław Sojka, Agnieszka Holland ze swoim filmem, koncert galowy... – wyjawił Janek Królikowski.

Po tych słowach Dorota Wellman wyznała, że Janek usiadł dokładnie tak samo, jak kilka lat temu, jego tato. - Tak mnie posadziliście - zażartował. Najstarsi bracia tak się rozgadali, że najmłodszy Ksawery nie miał szans przebicia się. Żartów i zabawnych tekstów nie było końca. Oto jeden z nich: – Mieszkamy razem. W jednym pokoju do dzisiaj. Mamy takie trzypiętrowe łóżko. Wystąpił problem, kiedy kobiety pojawiły się w naszych życiach, ale umówiliśmy się, że wtedy reszta śpi na kanapie. Ja zdominowałem trochę pokój, bo mam dziecko – zaśmiał się Janek.

Bracia Królikowscy o swojej relacji

Każdy z braci zajmuje się czym innym: Antek – aktorstwem, Janek – muzyką, a Ksawery – gra w piłkę nożną. A co oprócz poczucia humorów i genów ich jeszcze łączy?

– Koszulki, piłka nożna – zaśmiał się Antek Królikowski. – Tak naprawdę mnóstwo rzeczy nas łączy. Uważam, że jako bracia mamy wspaniałą relację . Mimo że czasem się kłócimy, kto śpi na górze, to kiedy trzeba, stajemy na wysokości zadania. Wiemy, co się u nas dzieje. Ksawery jest o tyle lat od nas młodszy, że mógłby być naszym synem. Jest trochę naszym takim beniaminkiem, oczkiem w głowie. Myślę, że wyrośnie na kawał fajnego faceta – dopowiedział Janek. – Jest najfajniejszy z naszej trójki. To, kto nas łączy tak naprawdę w największej mierze, to jest nasza mama wspaniała . Jest najfajniejszą osobą, jaką znamy obok Ksawerego i naszych sióstr – dodał aktor.

Na koniec Marcin Prokop zapytał braci, czy Antek jest największym rozrabiaką. - Nie poznał pan jeszcze naszej siostry Marceliny - odparł Jan.

Więcej na temat festiwalu w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Klaudia Halejcio "wygłupia się" z dzieckiem na rękach. "Okscytocyna power" - piszą ze zrozumieniem fanki

Lamparska wiele lat nie pokazywała się w kostiumie kąpielowym. Wyjaśniła, dlaczego

Joanna Koroniewska ostrzega kobiety: "Od dziś na równo miesiąc stracimy naszych facetów"

Autor: Dominika Czerniszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości