Blanka Lipińska. Najpierw sfingowała własny ślub, a teraz...jest szczęśliwą singielką

Aktualizacja:

Jakiś czas temu Blanka Lipińska rozpętała medialną burzę. Bestsellerowa pisarka opublikowała w mediach społecznościowych ślubne zdjęcie ze swoim partnerem. Jak się okazało, była to tylko prowokacja podyktowana promocją filmu. Jak teraz tłumaczy się z tej wpadki?

Sfingowany ślub

Ona w białej sukni, on we fraku, oboje z obrączkami na palcach. Opublikowane w sieci przez pisarkę zdjęcie nie pozostawiało wątpliwości: to fotografia ślubna. Portale prowadziły dochodzenie, kim jest mąż Blanki Lipińskiej. Dzień później poinformowała ona, że ślub odbył się jedynie na planie filmu, a zdjęcie jest elementem jego promocji. Dziennikarze przez długi czas nie chcieli wybaczyć pisarce sfingowanego ślubu.
Agnieszka Jastrzębska zapytała ją o tę awanturę.

No, była mała afera. Ale w końcu będziecie mogli zobaczyć ten ślub. Będziecie mogli w nim uczestniczyć razem ze mną. Mało tego, to trwa całe 4 sekundy! 4 sekundy radości, dla afery, która trwałą tygodniami. Tak że - nie hajtajcie się. To jest taki morał płynący z tego. Bo z tego to jest tylko bardzo źle

- przyznała Blanka.

Nauczka na przyszłość

Mało tego, Lipińska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdradziła, że obecnie jest szczęśliwą singielką.

To była dla mnie nauczka. Potrzebowałam tego

- dodała pisarka.
Gwiazdy na ściance podczas gali Bestsellery Empiku 2019. Zobacz wideo:

365 dni - długo oczekiwana premiera

Już 7 lutego na ekrany polskich kin wejdzie film „365 dni” na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. To w związku z jego promocją, Blanka wrzuciła do sieci zdjęcie z rzekomo własnego ślubu.
Film opowiada pikantną historię Laury i Massimo. Laura ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół wyjeżdża na wakacje na Sycylię. Dziewczyna zostaje uprowadzona. Porywaczem okazuje się szef sycylijskiej rodziny mafijnej -Massimo Toricelli. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swoje życie. Postrzelony kilka razy prawie umarł, a kiedy jego serce przestało bić, zobaczył dziewczynę, a dokładnie Laurę Biel. Gdy przywrócono go do życia obiecał sobie, że odnajdzie kobietę, którą ujrzał. Massimo daje dziewczynie 365 dni na to, by go pokochała i z nim została.
W rolach głównych zobaczymy: Annę Marię Sieklucką i Michele Morrone. W filmie zagrali także: Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska (mama Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Magdalena Lamparska.
Dominika Słowik jako pierwsza otrzymała nagrodę Odkrycia Empiku 2019 za książkę „Zimowla”. Zobacz wideo:
Zobacz też:
Autor: Magdalena Gudowska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości