Nie dostała roli przez swój charakterystyczny wygląd. Dziś jest gwiazdą serialu "The Last of Us"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
vibezz.pl
Premiera serialu "The Last of Us"
Premiera serialu "The Last of Us"TVN/TVN24/HBO
wideo 2/4

Bella Ramsey to gwiazda serialu "The Last of Us", jednej z popularniejszych produkcji, o których mówi świat. Początki kariery 19-latki wcale nie zapowiadały, że uda jej się odnieść międzynarodowy sukces, a nawet - jeden z reżyserów miał odmówić jej współpracy z powodu jej wyglądu. Jak Bella Ramsey podchodzi dziś do tej kwestii?

Bella Ramsey – sukces mimo przeciwności losu

Bella Ramsey ma zaledwie 19 lat, a już może pochwalić się główną rolą w hitowym serialu pod tytułem "The Last of Us". Filmowa adaptacja gry przyniosła jej międzynarodową rozpoznawalność, choć nic nie wskazywało na to, że wschodząca gwiazda wystąpi w kasowej produkcji.

Gdy do mediów trafiła informacja, iż to Bella wcieli się w serialową Ellie wielu fanów słynnej gry było rozczarowanych - ich zdaniem nastolatka nie przypominała pierwowzoru, który był wzorowany na wyglądzie m.in. Elliota Page’a. Okazuje się, że aktorka już wcześniej słyszała przytyki na temat swojej aparycji, więc reakcja sieci nie była dla niej zaskoczeniem.

Bella Ramsey nie dostała roli z powodu wyglądu

Aktorka swoją karierę z filmem rozpoczęła jako 14-latka, kiedy to debiutowała w krótkometrażowej produkcji o tytule "Eleftheria", by później wystąpi w "Grze o tron", co otworzyło jej drogę do wielkich produkcji. Początki Belli nie były jednak łatwe, i jak przyznała podczas jednego z wywiadów – problemem dla reżyserów bywał jej charakterystyczny wygląd. Podczas rozmowy Kevinem McCarhym i Leną Dunham zdradziła, co na początku swojej artystycznej drogi usłyszała od jednego z twórców. Jak przyznała później – nigdy nie zamierzała ingerować w swój wygląd na rzecz pracy, choć sugerowano jej m.in. korektę zębów.

- Podczas jednego z moich pierwszych w życiu przesłuchań usłyszałam od reżysera, ze bardzo się spodobałam, ale niestety nie mam "wyglądu gwiazdy Hollywood". To jest coś, co na zawsze zapadło mi w pamięć – stwierdziła w wywiadzie aktorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: vibezz.pl

Pozostałe wiadomości