Gwiazdy

Ata z "Hotelu Paradise 2" zaskoczyła fanów metamorfozą. "Nasza polska Jennifer Lopez"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Ata Postek

Beata Postek zaskarbiła sobie sympatię wielu osób, a wszystko to za sprawą udziału w popularnych programach TVN7. Fani z zaangażowaniem śledzą kulisy jej codzienności za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem zwyciężczyni "Hotelu Paradise 2" zaskoczyła ich spektakularną metamorfozą.

Ata z "Hotelu Paradise 2" pokazała się w nowej odsłonie

Beata Postek dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programach "Hotel Paradise 2" oraz "One Night Squad". Widzowie natychmiast pokochali ją za pozytywne nastawienie do życia, energiczną naturę i niespotykany hart ducha. Warto jednak podkreślić, że uczestniczka popularnych formatów przekonała do siebie także internautów. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że jej instagramowy profil śledzi już ponad 246 tys. osób.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Zwyciężczyni 2. edycji programu "Hotel Paradise" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem podzieliła się z fanami nieprzeciętnym zdjęciem.

- Jak Wam się podoba moja metamorfoza? - napisała Beata Postek pod fotografią, na której zaprezentowała się w krótszych włosach i podkreślającym urodę makijażu. 29-latka podkreśliła, że za spektakularną przemianę odpowiedzialni są Magdalena Pieczonka i Piotr Postek.

Zobacz wideo: Które pary przetrwały po "Hotelu Paradise"?

Które pary przetrwały po "Hotelu Paradise"?
Które pary przetrwały po "Hotelu Paradise"? Za nami wielki finał "Hotelu Paradise". W programie nawiązały się między uczestnikami relacje, a nawet powstały związki. Które przetrwały do dziś?

Ata z "Hotelu Paradise 2" zaskoczyła fanów metamorfozą

Internauci nie pozostali obojętni na widok zdjęcia prezentującego Beatę Postek w zupełnie nowej odsłonie. Wpis poświęcony spektakularnej metamorfozie wywołał prawdziwą lawinę komentarzy. Włosy sięgające ramion wprost idealnie pasują zwyciężczyni programu "Hotel Paradise 2" i nie umknęło to uwadze fanów.

"Taka nasza Polska Jennifer Lopez, wyglądasz obłędnie", "Śliczności", "Pięknie wyglądasz", "Wow, co za zmiana", "Wyglądasz jak milion dolarów" - pisali zachwyceni użytkownicy Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online/x-news

Pozostałe wiadomości