Gwiazdy

Antek Królikowski na zdjęciu z "prawniczką". Fani nie wierzą w to, co widzą

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Antek Królikowski postanowił zagrać wszystkim na nosie. Pogłoski na temat życia osobistego skomentował wymownym zdjęciem z planu filmowego. Fani są zdezorientowani.

Antoni Królikowski i medialne zawirowania

Antoni Królikowski mierzy się teraz z falą spekulacji na temat swojego życia prywatnego. Choć ani on, ani jego żona, Joanna Opozda, nie komentują sprawy, trudno nie sugerować się medialnymi doniesieniami. O kryzysie między tymi dwojga jest już głośno od dłuższego czasu.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Związek aktorskiej pary od samego początku nie schodzi z pierwszych stron - nie brakuje w nim zaskakujących zwrotów akcji: po serii gorących, pełnych płomiennych wyznań publikacji poinformowali o rozstaniu, następnie znów zaczęli się spotykać i poszli o krok dalej - zaręczyli się. 7 sierpnia 2021 roku powiedzieli sobie "tak". 22 lutego 2022 roku przywitali na świecie swojego synka Vincenta.

Antoni Królikowski na zdjęciu z "prawniczką"

Aktor zaskoczył nie tylko fanów, ale także dziennikarzy, swoim najnowszym wpisem. Na Instagramie opublikował zdjęcie z filmową prawniczką.

- Franek poszedł po poradę do mec. Teresy - czytamy pod fotką z planu filmu "Porady na zdrady 2".

Fani byli podzieleni. Jedni zachwycili się kunsztem żartu Królikowskiego, innym zaś było to nie w smak. W komentarzach czytamy: "Ale trzeba mieć tupet i nietakt, żeby w takich okolicznościach o prawniczkach posty dawać", "Boże, ludzie, skąd w Was tyle jadu i nienawiści? Dajcie żyć! Uwzięliście się na Antka i jego prywatne życie, jakbyście własnego życia i własnych problemów nie mieli. Panie Antku, głowa do góry, prawda jest taka że nikt za pana życia nie przeżyje. A jeszcze tyle trawy nie urosło, żeby ludziom buzie pozamykać", "Nie popieram tego, co zrobił Antek, jeśli oczywiście to prawda, ponieważ żadna ze stron nie wypowiedziała się w temacie, jednak nie popieram też hejtu".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości