Gwiazdy

Hollywoodzka aktorka poważnie ranna w wypadku. Jej auto stanęło w płomieniach

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
CNN, The Guardian, Filmweb
Anne Heche

Anne Heche, amerykańska aktorka, odniosła poważne obrażenia po tym, jak prowadzony przez nią samochód uderzył w ścianę i zaczął się palić. Media za oceanem donoszą o znaczących poparzeniach. Gwiazda została przewieziona do szpitala.

Anne Heche - wypadek

Do wypadku, w którym ucierpiała Anne Heche, doszło w Los Angeles. Na nagraniach z monitoringu widać samochód aktorki poruszający się z bardzo dużą prędkością. Chwilę później Mini Cooper należący do gwiazdy uderzył w dom, wywołując rozległy pożar. Do jego ugaszenia przybyło 59 strażaków, którym opanowanie ognia zajęło ponad godzinę.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Na nagraniach z akcji widać gwiazdę wynoszoną na noszach. W pewnym momencie siada i zaczyna rozmawiać z ratownikami, którzy zmierzają do karetki. Tożsamość kierującej potwierdzili dziennikarze CNN.

- Mamy do czynienia z poważną kolizją drogową, uwięzioną kobietą, pożarem samochodu i domu - potwierdził przedstawiciel straży pożarnej w Los Angeles.

Anne Heche - kariera

Anne Heche popularność zdobyła rolą w serialu "Inny świat", która przyniosła jej nagrodę Emmy. Widzom znana jest również m.in. z filmów "Wulkan", "Fakty i akty", "Donnie Brasco", "Sześć dni, siedem nocy", "Psychol" i "Trzeci cud" oraz seriali "Uwaga, faceci!", "Wyposażony", "Dig", "The Brave". W 1999 roku zagrała w filmie "Trzeci cud" Agnieszki Holland.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: CNN, The Guardian, Filmweb

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin / Getty Images

Pozostałe wiadomości