Aktorka, dziennikarka filmowa i mama dwóch córeczek. Anna Wendzikowska kończy 39 lat

Aktualizacja:

7 września urodzinowe życzenia płyną do Anny Wendzikowskiej. Dziennikarka od dawna związana jest z Dzień Dobry TVN. Tu poleca naszym widzom warte obejrzenia produkcje oraz prezentuje swoje rozmowy z postaciami znanymi ze świata filmu. W tym roku dziennikarka kończy 39 lat.

Urodziny Anny Wendzikowskiej

7 września to data szczególna dla dwóch znanych Ann. Tego dnia bowiem swoje urodziny świętują Anna Lewandowska i Anna Wendzikowska, którym życzenia w studiu przesłali Basia Pasek oraz nasi prowadzący.
Filmowa specjalistka Dzień Dobry TVN urodziła się 7 września 1981 roku w Warszawie i kończy właśnie 39 lat. Przez 5 lat mieszkała w Londynie, gdzie m.in. kontynuowała rozpoczęte w Polsce studia dziennikarskie. Na swoim koncie ma udział w produkcjach takich, jak "Cold Kenya" czy "Nienasycenie" oraz prowadzenie programów o tematyce filmowej, np. "Przystanku Hollywood" czy "Dziewczyn z Hollywood".
Niewątpliwie jednak jej ważną życiową rolą jest bycie mamą dwóch córeczek: Kornelii i Antoniny, którymi chętnie chwali się na instagramowym profilu. Tam można podglądać codzienność dziennikarki, jej podróże i czas spędzany z latoroślami.

Anna Wendzikowska w Dzień Dobry TVN

Od 13 już lat Anna Wendzikowska związana jest z Dzień Dobry TVN. W naszym programie opowiada o ciekawostkach ze świata kinematografii czy poleca widzom warte obejrzenia filmy. Szukacie najlepszych produkcji z Clintem Eastwoodem lub takich, które pokazują silne kobiece postacie? Dziennikarka ma dla Was kilka propozycji.
Zobacz wideo.
Anna Wendzikowska może się też poszczycić rozmowami z wieloma znanymi i ważnymi postaciami ze świata kina, w tym chociażby z Liamem Neesonem, Joaquinem Phoenixem czy z Elizabeth Debicki. Ta ostatnia opowiedziała Ani o swoich polskich korzeniach i roli w filmie "Tenet".
Przypominamy ten wywiad.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Zobacz także:
Autor: Wioleta Pyśkiewicz
Pozostałe wiadomości