Gwiazdy

Anna Skura w kostiumie kąpielowym pierwszy raz od operacji biustu. "Musisz popracować nad swoim "bikini" umysłem"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Anna Skura

Anna Skura kilka lat temu poddała zabiegowi modelowania piersi. Jednak po czasie wstrzyknięty preparat okazał się być niebezpieczny dla zdrowia. Jak informowaliśmy w Dzień Dobry TVN, gwiazda musiała przejść operację, która ratowała jej zdrowie, ale nie bez konsekwencji, ponieważ jej biust uległ deformacji Po długiej pracy nad samoakceptacją Ania zdecydowała się na odważny krok. Opublikowała zdjęcie i zwróciła się do fanów z ważnym przesłaniem.

Anna Skura - powrót do zdrowia

Anna Skura przed laty borykała się z kompleksami na punkcie swojego biustu. Dlatego zdecydowała się na zabieg modelowania piersi, który miał być nieinwazyjny i bezpieczny, a efekt po - jak najbardziej naturalny.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Żel, który za pomocą ultra małych cięć wprowadzany był w piersi, po 5 latach miał się wchłonąć, a okazał się trucizną, która skrzywdziła, poddała cierpieniu i oszpeciła wiele kobiet - pisała na Instagramie Skura we wrześniu 2021 roku. - Metoda, mimo atestów, została wycofana z rynku, gdy okazało się, że żel nie wchłonie się nigdy i jest niebezpieczny, bo może migrować po ciele i uszkadzać tkanki. Można usunąć go poprzez poważną i bolesną operację, którą właśnie przeszłam. Operacja ta ratuje zdrowie, ale może uszkodzić i deformować piersi. Doświadczyłam tego - wyznała Anna.

Podróżniczka przez wiele miesięcy po operacji starała się zaakceptować swoje ciało na nowo i jeszcze bardziej niż wcześniej je pokochać. W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych wyznała, że osiągnęła sukces.

Anna Skura w bikini

Ania jest dziś dumna z tego, jak wygląda. Blizny, które pozostały na jej ciele są dla niej pamiątką niełatwych przeżyć, które ukształtowały jej osobowość. Blogerka zdecydowała się na kolejny krok i po raz pierwszy od operacji postanowiła pokazać się w stroju kąpielowym.

- Nie muszę pracować nad swoim ciałem w bikini. Musisz popracować nad swoim "bikini" umysłem. Właśnie sobie zdałam sprawę, że to moje pierwsze zdjęcie w bikini od czasu operacji. I jeśli kiedykolwiek się bałam "jak to będzie", to dziś odpowiedziałabym tej zatroskanej Ani "super będzie, bo wszystko związane jest z Twoim umysłem a nie ciałem". Jestem mega szczęśliwa, że mogłam się dzielić tą całą drogą z Wami - napisała na Instagramie.

Fani nieustannie wspierają Anię. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy: "Seksi ciało i seksi umysł, Aniu", "Wyglądasz mega", "Dobrze powiedziane", "Bardzo fajne i ważne słowa, a w bikini wyglądasz bosko", "Piękna fotka, piękna figura a jeszcze piękniejsze przeslanie" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości