Gwiazdy

Anna Mucha w piekielnej kuchni "MasterChefa". Czy uczestnicy zachwycą podniebienie aktorki?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Oskar
Netkowski
MasterChef - sezon 11., odcinek 3.
MasterChef - sezon 11., odcinek 3.TVN
wideo 2/4

"MasterChef" 11 ledwo wystartował, a palniki już rozkręcone są do czerwoności. Emocji i pikanterii doda z pewnością gościni najnowszego odcinka. Anna Mucha wraz z jury przyjrzy się potrawom uczestników. Czy ktoś (przez żołądek) trafi do serca aktorki?

"MasterChef" - sezon 11

"MasterChef" przyzwyczaił już widzów do dużej dawki emocji. Choć program jest konkursem dla kucharzy amatorów, to poziom 11. edycji jest naprawdę wysoki. Zawodników, wyłonionych z castingów online, ocenia jury w znanym widzom TVN składzie: Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran.

Przepisy Darii Ładochy

Daria Ładocha z córkami
Daria Ładocha z córkami Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Uczestnicy mają o co walczyć. Najlepsi kucharze wybiorą się w kulinarną podróż do Włoch. Tam dowiedzą się, na kogo czeka 100 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej i tytuł jedenastego MasterChefa. Jednak nie zapominajmy, że nie liczy się tylko rywalizacja, ale także dobra zabawa. Dlatego na planie show w kolejnych odcinkach możemy spodziewać się wyjątkowych gości.

Anna Mucha w kuchni "MasterChefa"

11. sezon programu to także moc niespodzianek dla dzielnych uczestników. Wśród gwiazd odwiedzających plan tej edycji "MasterChefa" będzie Anna Mucha. W 3. odcinku energetyczna aktorka wprowadzi sporo zamieszania, a w studio zrobi się naprawdę gorąco. Czy dania kucharzy rozpalą jurorów, czy może randki okażą się nieudane? Uczestnicy szybko się zorientują, że nie tak łatwo zadowolić podniebienie Muchy.

W konkurencji eliminacyjnej zawodnicy będą musieli wykonać jak najwięcej dań z makaronem. Każde z nich musi być z innego rodzaju makaronu i z innym sosem. Liczyć się będzie nie tylko jakość, ale też ilość. Niestety jeden z kucharzy będzie musiał opuścić kuchnię "MasterChefa".

"MasterChef" 11- co będzie się działo?

Jurorzy na planie co jakiś czas witać będą wyjątkowych gości. Pojawią się jeszcze m.in. Tomasz Jakubiak, juror ukraińskiej edycji MCH Hector Jimenez Bravo. W jednym z odcinków, na Placu Szczepańskim w Krakowie zobaczymy także Ewę Drzyzgę, Annę Kalczyńską, Małgorzatę Ohme, Filipa Chajzera, Andrzeja Sołtysika i Bartka Jędrzejaka.

"MasterChef" 11 - gdzie i kiedy oglądać?

W walce o fartuch z imieniem zmierzy się łącznie 27 uczestników, których wybrano poprzez casting w sieci. Eliminacje odbędą się w dwóch turach i dwóch podobnych, jednak nie takich samych zadaniach. Czekać na nich będą także tajemnicze MysteryBoxy. Zadaniem grup będzie stworzenie kolorowych dań - jednej z białymi, a drugiej z czerwonymi produktami.

Premierowe odcinki 11. sezonu "MasterChefa" można oglądać w niedziele, od 4 września, o godzinie 20:00 w TVN i na Player.pl. Program z Anną Muchą zostanie wyemitowany w niedzielę, 18 września.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • Adrian Kostera w szczerej rozmowie. "Wypłakałem to, co miałem"
  • Pszczoły królowej w żałobie. Zostały poinformowane o śmierci Elżbiety II "Top Model" 11. Złoty bilet przyznany. Do kogo powędrował?

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości